Coco Palm Dhuni Kolhu

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Maledivy - Baa Atol
Název ubytování Coco Palm Dhuni Kolhu
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 59 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pobytový zájezd na Maledivy

Program pobytového zájezdu:

1. den : sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Maledivy

2. den : přílet na Maledivy, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program.
3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Maledivách, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.
1. den před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Maledivy - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt).
Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu)
POBYT V ZAHRANIČÍ JE MOŽNÉ SI PRODLOUŽIT !!!
NA VYŽÁDÁNÍ VÁM ZAJISTÍME TERMÍN ODLETU A DOBU POBYTU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Popis ubytování

PolohaResort Coco Palm Dhuni Kolhu se nachází na stejnojmenném ostrůvku Dhuni Kolhu, který obklopuje nádherná laguna a pláž s bílým pískem. Na privátním ostrově velikém cca 250 x 690 metrů se nachází 98 bungalovů, které obklopuje nádherná tropická vegetace. Mezinárodní letiště v Malé je vzdáleno od resort 124 km, což představuje cca 30 minut letu hydroplánem.VybaveníRecepce, 3 restaurace, 2 bary, hlídaní dětí, lázně, masáže, obchůdky.UbytováníKlimatizace, open air koupelna, sprcha a WC, fén, ventilátor, minibar, trezor, varná konvice, telefon, internetová přípojka, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Bungalovy umožňují ubytovat 2 děti na pokoji s rodiči.StravováníSnídaně formou bufetu, za příplatek obědy a večeře.PlážPísčitá u hotelu.Sport a zábavaPosilovna, tenis, stolní tenis, biliár, plážový volejbal. Vodní sporty: šnorchlování, potápění, windsurfing, vodní lyže, katamaran. Rybaření.

Popis lokality ubytování

Maledivy - Baa AtolNa Baa atolu se nachází především luxusní hotely Royal Island, Soneva Fuschi a Reethi, Baa Atol je vzdálen od letiště v Malé 110 Km což trvá cca 35 minut letu hydroplánem
Při pobytu v některém, ze zmíněných ubytování naleznete opravdu luxusní Maledivy, vzdálené od civilizace a plné klidu. Pokud porovnáme celkově Maledivy, je zde jedno z nejlěpších welnes programů.
Tipy na ubytování: Royal Island, Soneva Fuschi a Reethi Beach
Poznámka: na obrázku je foto ostrova, kde se nachází Royal Island.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.