Deluxea - Adaaran Select Meedhupparu

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Raa atoll
Název ubytování Adaaran Select Meedhupparu
Typ ubytování Plážový bungalov
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 49 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Adaaran Select Meedhupparu **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámResort Adaaran Prestige Meedhupparu je situován na Raa Atolu. Tento vzácný drahokam maledivského souostroví, který je vzdálen asi 130 kilometrů od hlavního ostrova Male, je jen 400 metrů dlouhý a 180 metrů široký. Meedhupparu je rozhodně místo, kde se sny o perfektní romantické dovolené stávají skutečností.
Bohatá tropická zeleň ostrova je obklopena jedinečnou písečnou pláží a tato oblast láká hlavně pestrým podmořským životem.
Na ostrov se dostanete z mezinárodního letiště v Malé pomocí hydroplánu asi za 40 minut.
Resort je rozdělen do tří částí: Addaran Select Meedhupparu, Adaaran Ajurveda Village a Adaaran Prestige Water Villas.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníTento resort bychom doporučili především nenáročným klientům. Zařízení je jednodušší, například terasy jsou vybaveny plastovým nábytkem, což se nemusí slučovat s představami o luxusní dovolené.
Pokoje jsou rozděleny ve vilkách, přičemž v každé vilce se nachází dva pokoje.
Hotel si oblíbila německá a ruská klientela, která se zde vyskytuje ve velkých skupinkách.
Doporučit můžeme hotelovou pláž, která je opravdu úchvatná. Kategorie a vybavení pokojůAdaaran Select nabízí ubytování ve vilkách. Jsou navrženy tak, aby byly v souladu s okolním prostředím i potřebami každého hosta. Interiéry jsou vysoce elegantní s důrazem kladeným na pohodlí. Vilky jsou prostorné a poskytují nádherný výhled na Indický oceán.Pláž a mořeResort se nachází přímo na pobřeží, které objímá tyrkysová laguna, typická pro všechny Maledivské ostrovy a atoly. Pláž pokrývá jemný světlý písek, najdete tu lehátka a slunečníky, zkrátka vše, co patří k dokonalé tropické dovolené. Gastronomie a hotelové restauraceOd šťavnatých mořských plodů až po evropské lahůdky. Takový výběr pokrmů můžete očekávat v resortu Adaaran Select.
Hlavní hotelová restaurace nese název Meedhupparu. Pokrmy jsou tu podávány formou bufetu a na švédských stolech najdete vždy čerstvé ovoce i delikátní hlavní chody. Součástí každého menu je i bezmasé jídlo. Otevírací doba je vždy od oběda.
Main Bar (10.00 – 00.00) - hlavní hotelový bar.
Pool Bar (10.00 – 18.00)
Grill Bar (10.00 – 18.00)
Sunset Bar (10.00 – 00.00)Doprava do hoteluNa ostrov se dostanete z mezinárodního letiště v Malé pomocí hydroplánu asi za 40 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.