Deluxea - Angsana Ihuru

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, North Male atoll
Název ubytování Angsana Ihuru
Typ ubytování Beachfront vila
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 75 730 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Angsana Ihuru ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámUžijte si neskutečný pohled na tyrkysové laguny. Vydejte se do hlubin oceánu a sledujte tep jeho života. Dopřejte si přestávku od ruchu civilizace a prožijte pár dní na neobydleném ostrově. Probuďte své smysly a nadechněte se života v Angsana Ihuru.
Resort Angsana Ihuru se nachází v oblasti North Malé Atoll a je součástí maledivského souostroví. Z mezinárodního letiště se sem dostanete po dvaceti minutách plavby na člunu.
Úžasnou dovolenou si zde užijí jak romantické duše, tak milovníci dobrodružství, kteří mohou prozkoumávat panenské krásy ostrova, učit se umění maledivské kuchyně i spočinout do náruče lázní Angsana Spa.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníAngsana Ihuru je synonymem neuvěřitelně živého podmořského světa, útulného malého ostrůvku, klidné bílé pláže a pohodlné soukromé vily – to vše jen pár minut od Malé. Z Angsany je možné přejet na sousední Banyan Tree několikkrát denně, což může být příjemným zpestřením. Nicméně korál kolem Angsana Ihuru vás zabaví na tolik hodin a dní, že případná návštěva nebude třeba.
Každá vila má vlastní terasu s pohodlným posezením, kde si můžete zavalení polštáři na pohovce nebo na houpačce s výhledem na moře konečně přečíst svou knihu, ke které jste se kvůli shonu každodenního života nemohli dostat.Kategorie a vybavení pokojůNa okraji ostrova se nachází 45 vil, které jsou situovány jen pár kroků od pláže s bílým pískem a křišťálově čistou vodou v oceánu. Každá vila se nachází přímo na pláži krásného korálového ostrova a nabízí úchvatný výhled na šumivý Indický oceán z vlastní terasy. Venkovní koupelna uprostřed svěží zeleně představuje absolutní soukromí, zatímco v komfortní ložnici najdete útočiště pro váš odpočinek po aktivních dnech.
Vily jsou vybaveny: terasou s jídelním stolem a židlemi a venkovní houpačkou, venkovní pohovkou s polštáři, manželskou postelí, vnitřním salonkem s postelí navíc, vlastní zahradou a venkovní sprchou.Pláž a mořeTento malý ostrůvek prstencovitého tvaru je obkroužen nádhernými plážemi s jemným bílým pískem. Pláže omývají tyrkysově modré vlny Indického oceánu. Užijete si tu jak dokonalou relaxaci pod slunečními paprsky, tak aktivní čas na vodě, i pod vodou. Gastronomie a hotelové restauraceVyberte si vámi preferovanou kuchyni a prostředí s ideální atmosférou. Od stolování na mělčině, až po večeře přímo ve vaší vile. Máte na výběr širokou plejádu kulinářských možností v podobě smíšené, asijské, středomořské a maledivské kuchyně.
Riveli je úžasná restaurace s vnitřním i venkovním prostorem. Užijete si tu asijskou, středomořskou i maledivskou kuchyni v krásné atmosféře nekonečného oceánu a zapadajícího slunce.
The Velaavani Bar (od 11:00 do 23:00) se nachází přímo na pobřeží a nabízí koktejly a menší občerstvení.
Pokud byste rádi oslavili něco speciálního nebo si jen dopřáli stolování v soukromí, můžete využít nabídky Destination Dining. Ta obsahuje: barbecue na pláži, sobotní večeři na pláži, kulinářskou cestu, lázeňské stolování i večeři s úžasnými panoramatickými výhledy.Doprava do hoteluResort Angsana Ihuru se nachází v oblasti North Malé Atoll a je součástí maledivského souostroví. Z mezinárodního letiště se sem dostanete po 20 minutách plavby na člunu. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.