Deluxea - Diamonds Athuruga Beach & Water Villas

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Ari atoll
Název ubytování Diamonds Athuruga Beach & Water Villas
Typ ubytování Beach Bungalov
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 86 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Diamonds Athuruga Maldives ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámNově postavené bungalovy a vodní vily resortu Diamonds Athuruga jsou roztroušeny po samostatném ostrůvku západních Malediv a poskytují exkluzivní zážitek v prostředí křišťálově čisté laguny.
Diamonds Arthuruga se s maximální péčí postará o všechny vaše potřeby, zatímco budete odpočívat na pláži nebo ve stínu palem a poslouchat šumění moře. Ubytování tvoří komfortní vily, některé jsou umístěny na pláži, jiné se nacházejí nad lagunou. Areál resortu kromě vil tvoří i knihovna, lázně, centrum vodních sportů a potápěčské centrum.
Na ostrov Athuruga se dostanete z mezinárodního letiště v Malé hydroplánem. Cesta trvá přibližně 20 minut.
Resort je vhodný i pro rodiny s dětmi.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůUbytování v resortu nabízí celkem tři typy bydlení: 47 Beach Bungalows, 21 Water Villas a 2 Two Bedroom Water Villas. Pláž a mořePláže na tomto malém ostrůvku jsou plné jemného bílého písku, jsou lemovány palmami a křišťálově čistou vodou. Vzdálenost bungalovů a vodních vil od pláže je zde zcela bezprostřední.Gastronomie a hotelové restauraceResort Diamonds Athuruga nabízí širokou škálu možností v oblasti stravování. Gurmánské zážitky prožijte v následujících restauracích a barech:
Main Restaurant podává snídaně v podobě amerického bufetu, i obědy formou bufetu. Večeře jsou lákavou směsí italské, asijské, orientální i maledivské kuchyně. Pořádají se zde tematické večery a rybí barbecue. Zajít si sem můžete i na romantické či privátní večeře a využít menu mořských plodů.
Over The Water Restaurant proplouvá těmi nejlepšími delikatesami, jaké si umíte představit. I zde se podávají jak snídaně, tak obědy a večeře servírované formou menu á la carte.
Zvláštním okamžikům jsou zasvěceny i místní bary – Main Bar a Water Bar. Zde si užijete posezení pod širým nebem a velký výběr koktejlů, likérů, piva, vína, ovocných šťáv, apod.Doprava do hoteluNa ostrov Athuruga se dostanete z mezinárodního letiště v Malé hydroplánem. Cesta trvá přibližně 20 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.