Deluxea - Filitheyo Island Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Faafu atoll
Název ubytování Filitheyo Island Resort
Typ ubytování Superior Vila
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 49 450 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Filitheyo Island Resort **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámNa samotě v ráji. I tak by se dala charakterizovat dovolená na ostrově Faafu. Tento ostrůvek se nachází v oblasti North Nilandhe Atoll, ve které byste kromě resortu Filitheyo jen těžko hledali stopy civilizace.
Tento tropický ostrov přitahuje návštěvníky svou bohatou vegetací a ohromujícími korálovými útesy, které jej obklopují. Jestliže hledáte jednoduchý a kvalitní resort s možností výtečného potápění, pak jste na správné adrese.
Resort je od mezinárodního letiště v Malé vzdálen 120 kilometrů a nabízí celkem 125 vilek. Z letiště se do resortu hosté dostanou hydroplánem za 35 minut.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníFilitheyo Island Resort, to je výborné jídlo, krásný korálový útes, skvělá potápěčská sezóna, unikátní příroda a poklidná atmosféra. Ostrov je ponechán přírodě, a tak si tu užijete úžasnou tropickou dovolenou, jako na opuštěném ostrově.
Ačkoliv tu má příroda hlavní slovo, na pospas živlům vás tu nenechají. To je znát zejména na připravovaných pokrmech, na který si tu dávají opravdu záležet.Kategorie a vybavení pokojůCelkem 125 vil obklopuje svěží tropická vegetace, která pokrývá celý ostrov. Vilky se dělí na tři kategorie: Superior, Water a Deluxe.Pláž a mořePláž ostrova je díky korálovému útesu chráněna a omývá ji poklidná a bezpečná laguna. Písek na Filitheyu díky své jemnosti a bělosti určitě splní vaše očekávání. Ostrov je obklopen korálem, ve kterém si budete připadat jako v barevném akváriu. Gastronomie a hotelové restauraceMístní gastronomické dovednosti si můžete ověřit v Hlavní restauraci, která se chlubí širokou pestrostí nabízených specialit formou bufetu. Podává se zde mezinárodní i asijská kuchyně vytříbených chutí.
Z jídelního lístku si najdete to své v Sunset Restaurant & Bar. Tato restaurace se nachází na samotném cípu ostrova. Zde podávající čerstvě míchané džusy, tropické koktejly, italskou kávu či světová vína, které vám barman naservíruje až k bazénu. Oběd nebo večeři si můžete dát také v soukromí na pláži nebo přímo v restauraci, která zve každý týden na BBQ (steak nebo mořské plody).
Příjemně umístěný Filitheyo bar naproti Hlavní restauraci zve k výběru osvěžujícího nápoje, ať už před nebo po jídle. Podávají se zde úžasné koktejly, servírované i v kokosovém ořechu, víno, pivo a různé alkoholické nápoje, denně se tu konají „happy hours".Doprava do hoteluResort je od mezinárodního letiště v Malé vzdálen 120 kilometrů a nabízí celkem 125 vilek. Z letiště se do resortu hosté dostanou hydroplánem za 35 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.