Deluxea - Finolhu

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Baa atoll
Název ubytování Finolhu
Typ ubytování Lagoon Villa
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 78 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Finolhu ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámFinolhu je zcela nový a jedinečný resort s nadčasovým a stylovým designem, nacházející se na atolu Baa (zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO). Noblesní hotel Finolhu s nedotčenou lagunou a okouzlujícím šarmem je ideálním útočištěm pro zamilované páry, rodiny milující zábavu i skupiny přátel toužící po nezapomenutelném dobrodružství. Finolhu leží pouhých 30 minut jízdy (motorovým člunem) od bratrského resortu Amilla Fushi.
 Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůResort Finolhu nabízí 6 různých kategorií ubytování ve 125 vilách přímo u pláže či na laguně. Je jen na Vás, jestli si vyberete vilu s bazénem anebo bez. Vyznačují se skromnou bílou výzdobou, skvělým osvětlením, dřevěnou podlahou a soukromými terasami s lehátky.
Všechny vily jsou vybaveny: postelí o velikosti king, plně zásobeným minibarem s lednicí pro víno, klimatizací a stropním ventilátorem, IDD telefonem, satelitní 40' LCD TV a zvukovým systémem Marshall, vysokorychlostním internetovým připojením Wi-Fi (zcela zdarma), osobním trezorem, luxusní koupelnou s dešťovou sprchou, toaletou, dvěma umyvadly, fénem, ručníky a přezůvkami.Gastronomie a hotelové restauraceProzkoumejte všech šest gastronomicky kontrastních restaurací a barů, které zdobí tento nový hotel. Vychutnejte si stolování pod širým nebem s překrásným výhledem na tyrkysovou lagunu oceánu. Využijte celodenních služeb (24/7) Graze & Grove Staying In a nechte si přinést vybrané jídlo i pití rovnou do Vaší vilky. Finolhu také nabízí speciální prostor na ostrově s kapacitou do 300 osob pro oslavení výročí či svatební a narozeninové oslavy.
Baa Baa Beach Club
Restaurace s neustálým přísunem čerstvých potravin leží v samém srdci resortu a nabízí skutečné gastronomické zážitky ve dne i v noci - každý večer je program plný zábavných a zajímavých her. Baa Baa Beach Club s kapacitou do 141 osob (125 uvnitř; 16 venku) má otevřeno denně od 07:30 do 11:00 pro snídaně, od 12:30 do 15:30 pro obědy a od 19:30 do 22:30 pro večeře. Servis u pláže a bazénu je k dispozici od 10:00 do 19:00 a bar ve vrchním patře má otevřeno od 16:00 až do 01:00 hod.
Kanusan
Asijská restaurace stojící na kůlech nad lagunou s otevřenou kuchyní uprostřed, která je středem pozornosti a klade důraz na svého asijského ducha. Restaurace nabízí pouze večeře. Kanusan s kapacitou do 88 osob má otevřeno denně od 19:30 do 22:30 hod.
Fish & Crab Shack
Restaurace stojí na klidném místě resortu a menu je plné čerstvých mořských plodů a zeleniny včetně zdravých salátů. Nabízejí se zde také inovativní koktejly a pečlivě vybrané růžové víno k pokrmům. Fish & Crab Shack s kapacitou do 40 osob má otevřeno denně od 12:30 do 17:00 hod pouze pro obědy.
Baahaa Grill
Rodinný Grill inspirovaný severní Afrikou. Usadit se zde můžete pouze k večeři. Baahaa Grill s kapacitou do 46 osob má otevřeno denně od 19:30 do 22:30 hod.
Milk Bar
Milk Bar s kapacitou do 18 osob (8 uvnitř; 10 venku) má otevřeno denně od 09:00 do 21:00 hod.Doprava do hoteluK hotelu Finolhu se dostanete pomocí hydroplánu za pouhých 30 minut z mezinárodního letiště Male anebo čtvrthodinovým letem na ostrůvek Dharavandhoo v atolu Baa, po kterém následuje 20 minutová jízda motorovým člunem přímo do resortu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.