Deluxea - Holiday Island Resort & Spa

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Ari atoll
Název ubytování Holiday Island Resort & Spa
Typ ubytování Super Beach Bungalow
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 34 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Holiday Island Resort & Spa **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámHoliday Island Resort je místem, kde se běh času zpomaluje. Krystalické moře a měkké písčité břehy vábí hosty k jednomu z posledních světových nedotčených rájů.
Resort je uhnízděný na samé špičce South Ari Atoll, který je 700 metrů dlouhý a 140 metrů široký. Na mezinárodní letiště Ibrahim Nasir trvá cesta třicet minut letu (97 km).
Co vás zde čeká? Zkoumání podvodních pokladů jedné z nejpřednějších potápěčských lokalit na světě. Popíjení koktejlů na privátní terase s výhledem na oceán a západ slunce. A mnoho dalšího. Navíc, hosté Holiday Island resortu mohou čerpat výhod i ze sousedního resortu Sun Island, který je vzdálen pouhých pět minut lodí.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůHotel Holiday Island si oblíbí ti, co touží po klidu a nepotřebují nákladné a luxusní zázemí. Ubytování zajišťuje 142 nízkých samostatných bungalovů, které se nacházejí přímo na pláži. Vybaveny jsou klimatizací, koupelnou s vanou, bidetem a fénem, stropní ventilací, telefonem, mini-barem a TV. 18 z nich je navíc dveřmi spojeno do páru, což je obzvláště výhodné pro rodiny s dětmi či početnější skupinky.Pláž a mořeJako bílý závoj se kolem ostrova vine dlouhá písčitá pláž, která láká k odpočinku i aktivitám. Písek je tu tak jemný, že boty nebudete potřebovat. Pobřeží v přílivech a odlivech omývá laguna, která postupně přechází v temné vody oceánu.Gastronomie a hotelové restauraceBohatá kuchyně resortu Holiday Island vyživuje nejen tělo, ale i duši. Celkem se tu nachází čtyři stravovací zařízení, z nichž každé má svůj osobitý půvab, který zaujme i náročné gurmány. Od romantických večeří pod hvězdami až po neformální drink na pláži, Maledivy dokážou uspokojit každou náladu a chuť.
Hlavní hotelová restaurace nabízí snídaně, obědy i večeře formou bufetu. Vaří se tu každý den.
Kavárna podává formou menu á la carte širokou škálu jídel, dále si tu můžete ochutnat na zmrzlině nebo posedět u kávy, espressa či cappuccina.
Hlavní bar je otevřen od 9:00 do 01:00. Nabízí 25% slevy Happy Hour každý den od půl sedmé do půl osmé večerní. Hraje tu živá kapela, DJ, pořádají se tu maledivská kulturní představení i karaoke, které je k dispozici každý večer.
Plážový bar se nachází v těsné blízkosti Centra vodních sportů, takže tu kromě skvělých drinků budete mít i zábavnou podívanou. Otevřeno má denně od půl desáté do půl jedné dopolední a následně od druhé odpolední do šesté večerní.Doprava do hoteluLetecký transfer místní linkou a následně rychloučlunem trvá přibližně 35 a 10 minut. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.