Deluxea - Komandoo Maldives Island Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Lhaviyani atoll
Název ubytování Komandoo Maldives Island Resort ****
Typ ubytování Beach Villa
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 68 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Komandoo Maldives Island Resort **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámResort Komandoo je tichým romantickým úkrytem na jednom z nejkrásnějších míst světa. Nachází se na kouzelném ostrůvku o rozměrech 100 x 500 metrů, na atolu Lhaviyani. Ten se nachází 130 kilometrů severně od hlavního města Malé, kde je situováno mezinárodní letiště.
Do hotelu jsou hosté přepravování hydroplánem, cesta trvá přibližně 40 minut letu.
Nejkrásnější ozdobou tohoto ráje je, vedle bělostných pláží a křišťálové laguny, 40 let starý palmový háj a místní korálový útes, který je skvělým místem k potápění. Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníTento resort je jedním z nejklidnějších resortů v nabídce naší cestovní kanceláře. Ubytovává pouze hosty starší osmnácti let, proto si jej oblíbili zejména klienti, kteří chtějí strávit dovolenou v kvalitním a stylovém resortu, obklopeném krásnou přírodou a především klidem.
Pláž i laguna oplývají krásou, která je Maledivám naprosto vlastní. Potápění a pozorování místního podmořského světa můžeme jen doporučit. Asistovat vám budou špičkoví instruktoři institutu PADI.
Skvělé osvěžení kromě laguny nabízí i hotelový bazén, který je vhodný spíše k relaxaci a dovádění. Závodní plavci ocení spíše vše objímající lagunu.Kategorie a vybavení pokojůKomandoo nabízí tři kategorie ubytování: plážové vily, plážové vily s jacuzzi a nadvodní vily s jacuzzi. Každá vila disponuje terasou s lehátky, odkud je nádherný výhled na bílé pláže a moře. Standardním vybavením vil je klimatizace, stropní ventilátor, mini-bar, trezor, telefon, CD přehrávač a kávovar.Pláž a mořeOstrov je lemován krásnými plážemi s jemným, bělostným pískem. Za křišťálovou lagunou se skrývá fascinující podmořský svět, který vás zaručeně okouzlí. Vidět zde můžete bujnou korálovou vegetaci a živočichy těch nejrůznějších barev, jako jsou perutýny, želvy, murény, rejnoci a při potápění i manty, delfíni, mečouni či žraloci.Gastronomie a hotelové restauraceV srdci laguny, s prosklenou podlahou, se nachází restaurace Aqua. Místní specialitkou jsou mořské plody podávané formou menu á la carte.
Hlavní hotelovou restaurací je Falhu Restaurant. Servírují se zde snídaně, obědy i večeře formou bufetu. Stolovat můžete na dřevěné terase s výhledem na oceán nebo ve vnitřní části, jejíž podlahou je písek místní pláže. Kuchaři zde pokrmy připravují přímo před očima strávníků.
Na drink si zajděte do barů, které nesou jména Kandu a Thundi. Nacházejí se přímo na pláži a nabízejí pravou ostrovní atmosféru.Doprava do hoteluResort Komandoo se nachází 130 km severně od mezinárodního letiště v Male, tedy přibližně 40 min. letu hydroplánem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.