Deluxea - Lux Maldives

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, South Male atoll
Název ubytování Lux* Maldives
Typ ubytování Beach Pavilion
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 48 430 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

LUX* South Ari Atoll ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámOstrov s krkolomným názvem Dhidhoofinolhu patří k největším ostrovům Malediv. Od mezinárodního letiště v Malé je vzdálen 25 minut letu hydroplánem. A právě na tomto ostrově se nachází resort LUX* South Ari Atoll (dříve Lux* Maldives).
Jedná se o místo přímo nebeského klidu. LUX* South Ari Atoll je pětihvězdičkovým resortem, který obklopují dlouhé písčité pláže. Hotel prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí nyní špičkové zázemí v nejmodernějším stylu. Vyniká pestrou nabídkou restaurací - nabízí celkem 8 restaurací a barů, všechny jsou přitom zahrnuty ve standardní polopenzi, plné penzi či all inclusive. Jako jediný resort také nabízí Beach club - Beach rouge. Stejně tak si zde můžete užít nejnovějších sportovních vymožeností, jako je hooverboarding nebo flyboarding. Celoročně nabízí výlety za žralokem velrybím, jelikož se nachází v blízkosti místa jeho pravidelného výskytu. 
Resort LUX* South Ari Atoll je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro sportovce, kteří zde najdou širokou nabídku pozemních i vodních sportů. Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníLUX* South Ari Atoll se nachází na velkém ostrově a disponuje širokou nabídkou aktivit. Panuje zde příjemná rodinná atmosféra. Velmi jsme ocenili týdenní promítání filmů (nejdříve pro děti, poté i pro dospělé) přímo na pláži.
Laguna je velká, není ale příliš vhodná ke šnorchlování. Několikrát týdně jsou organizovány výlety, díky kterým se dostanete přímo ke korálovému útesu. Silnou stránkou je zajisté široký výběr restaurací a barů - standardní polopenze zahrnuje celkem 8 restaurací a barů. Unikátní je také plážový klub Beach Rouge. Místo je také skvělé pro ty, kdo sní o šnorchlování s plachým a mírumilovným žralokem velrybím, jelikož resort se nachází v blízkosti místa jeho pravidelného výskytu. Při nedávné rekonstrukci hotel investoval do nejmodernějších technologií, svěžího designového vybavení a také do nejnovějších sportovních aktivit, jako je hooverboarding nebo flyboarding. 
 Kategorie a vybavení pokojůLUX* South Ari Atoll nabízí koncept 193 luxusních otevřených pokojů uprostřed křišťálově jasné vody a tropické zeleně. Ubytovat se můžete v různých částech ostrova a typech pokojů.
Všechny vily jsou klimatizované, mají koupelnu s vanou, toaletu, venkovní sprchu, satelitní telefon, LCD TV s DVD, minibar, osobní trezor, vysoušeč vlasů a vybavení na přípravu čaje a kávy. V celém resortu je k dispozici internetová Wi-Fi síť, dva velké bazény a nonstop pokojový servis.
Poznámka k dětem:

Nemluvně: do 2 let
Dítě: od 2 do 11 let
Adolescent: od 12 do 17 letPláž a mořeResort lemují čtyři kilometry písečných pláží, modré vody laguny a oceán.Gastronomie a hotelové restauraceResort nabízí celkem tři typy gastronomie. Orientální kuchyni inspirovanou severoafrickou, indickou a oceánskou kuchyní, dále italský styl vaření a nakonec asijskou kuchyni, která se inspiruje kambodžským, thajským a malajským stylem. Vlajkovou lodí resortu je japonská restaurace Umami, která vyznává japonské speciality. Jedná se o nejlepší restauraci na ostrově, která není zahrnuta v programu all inclusive. Ve většině restaurací je předepsaný styl oblékání, tzv. dress code. Ostatní restaurace očekávají tzv. smart casual.
The Island Kitchen je hlavní restaurace, kde se pokrmy podávají formou bufetu. Vaří se zde evropská kuchyně a střídají se zde tematické večery. East Restaurant & Bar také funguje na principu bufetu. Nachází se v blízkosti nadvodních vil a zaměřuje se na asijskou kuchyni. Přímo u bazénu se nachází Veli Pool Bar & Lunch. Kromě nápojů si tu můžete vychutnat pizzu, tapas, sendviče, antipastu a podobně.
Senses se nachází na západním výběžku ostrova a podává africké a libanonské speciality. The Beach je tím pravým místem, kde si přes den můžete dopřát chutnou pizzu. Pokud milujete italskou kuchyni, zajděte si do restaurace Allegria.
The Island Bar Vám poskytne ty nejlepší výhledy na slunce zapadající za obzorem. Lidé sem chodí za koktejly a aperitivy. Na pláži se nachází Lagoon Bar a poskytne Vám dostatek osvěžení během pobytu na pobřeží. Za zmínku stojí také Café LUX*, kde si klienti můžou vychutnat právě umletou kávu.Doprava do hoteluDhidhoofinolhu, na kterém se rozprostírá resort LUX* South Ari Atoll, je vzdálený 25 minut hydroplánem od mezinárodního letiště Male. Možný je také transfer 20 minut vnitrostátní linkou a následně 10 minut lodí. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.