Deluxea - Paradise Island Resort & Spa

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, North Male atoll
Název ubytování Paradise Island Resort & Spa
Typ ubytování Superior plážový bungalov
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 31 130 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Paradise Island Resort & Spa *** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámResort Paradise Island se nachází na stejnojmenném ostrůvku, v severním atolu Malé, na Maledivách. Jedná se o kilometr dlouhý a 230 metrů široký kousek ráje, který místní lidé znají pod názvem Lankanfinolhu.
Resort Paradise Island je místem, kde si každý milovník tropického prostředí přijde na své. Síť zpevněných cest se tu vine tropickou zelení a odbočuje k tropickým vilkám umístěným přímo na pláži, nebo se stáčí ke gurmánským restauracím i harmonickým lázním. Tento resort se stane tím, čím budete chtít.
Cesta z mezinárodního letiště sem trvá pouhých patnáct minut rychlou lodí, přesto zde rozhodně zažijete na vlastní kůži ty pravé, exotické Maledivy.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníParadise Island Resort je unikátním místem, které se promění s každým vaším přáním. Každý host si najde to své, po čem touží. Skvělou dovolenou tu prožijí ti, co hledají klid, i milovníci dobrodružství.
I když se resort nachází v blízkosti Malé, vládne tu pravá maledivská atmosféra. Najdete tu i velice pěkné pláže a krásnou přírodu.
Kuchyň je různorodá, a tak se nemusíte obávat, že se jídla budou opakovat.
Hotel splňuje podmínku dobrého poměru mezi cenou a kvalitou.Kategorie a vybavení pokojůUbytování v resortu Paradise Island míchá  pohodlí a klid s tropickým kouzlem. Každý příbytek zde na ostrově  stojí na písku či ve vodě a koupe se ve slunečních paprscích. Každý z nich přitom nabízí prosluněnou verandu, ze které se můžete kochat pohledem na širý oceán a bělostné pláže.
Bungalovy jsou vybavené ratanovým nábytkem, mají klimatizaci, satelitní televizi a minibar.Pláž a mořeOstrov Paradise obtáčí v ladných křivkách pláž pokrytá bílým jemným pískem. Najdou se tu místa se slunečníky a lehátky, i místa divoká, člověkem téměř nedotčená. V přílivech a odlivech obklopuje ostrov i vily na molech tyrkysová laguna. Gastronomie a hotelové restauraceV hlavní hotelové restauraci se servírují mezinárodní pokrmy  formou švédských stolů rozmanitých a vytříbených chutí z různých koutů světa.
Jedinečné italské pochoutky najdete v Ristorante Al Tramonto, tato restaurace se nachází na samém konci hlavního mola. Tradiční japonské speciality jsou k dostání ve Fukuya Teppanyaki.
Lehký oběd nebo odpolední svačinky se podávají v Dhaavani.
V nejbližší době resort otevře další restaurace a to Reeftop Restaurant a Blue Lagoon Restaurant.
Za zmínku také stojí pět barů, ve kterých vám barmani namíchají lahodné alkoholické i nealkoholické koktejly.Doprava do hoteluCesta z mezinárodního letiště sem trvá pouhých patnáct minut rychlou lodí, přesto zde rozhodně zažijete na vlastní kůži ty pravé, exotické Maledivy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.