Deluxea - Taj Exotica Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, South Male atoll
Název ubytování Taj Exotica Resort & Spa
Typ ubytování Lagoon Vila
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 121 560 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Taj Exotica Resort & Spa ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámTaj Exotica Resort & Spa Maldives představuje vznešenou směs luxusu a přírody. Poskytuje životní zkušenost nad všechna možná očekávání. Nachází se na exotickém ostrově Emboodhu Finolhu uprostřed jedné z největších maledivských lagun a hladce splývá s okolní krásou. Kdysi známý pod názvem Tří kokosový ostrov, je obklopen krystalově modrou vodou a pokryt bujnou tropickou flórou. Zde se sny stávají skutečností.
Resort je vzdálen pouhých 8 kilometrů od mezinárodního letiště v Malé, odkud hosty přepravuje luxusní rychlý člun. Cesta po moři trvá 15 minut.
Na ostrově si můžete užít celé spektrum vnitřních i venkovních aktivit. Čeká tu na vás zábava, relaxace i poučení. Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůO místním ubytování by se dalo říci, že je v přímém souladu s přírodou. Teplo dřeva, vůně květin a jemná světla svíček i lamp vytvářejí hřejivou atmosféru a intimitu. Resort nabízí šest typů vil a jednu luxusní rezidenci.
Většina vil je posazena nad lagunou a obklopují je nekonečné dálky oceánu. Od koupání dělí hosty jen pár kroků po dřevěných schodech. Všechny vilky mají doškovou střechu a jsou postaveny z přírodního dřeva. Nabízejí prosluněné terasy, některé se pyšní i bazény a venkovními sprchami. Pláž a mořeOstrov Emboodhu Finolhu je skutečným nebem na zemi. K odpočinku zde lákají čtyři kilometry bílých pláží pokrytých pískem. Pláže jsou jednou stranou obklopeny tropickou zelení, ze druhé strany je omývá křišťálově čistá laguna.Gastronomie a hotelové restauraceMístní restaurace nabízí tři gastronomické styly: orientální kuchyni inspirovanou severoafrickou, indickou a oceánskou kuchyní, dále potom pokrmy v italském stylu a nakonec je tu asijská kuchyně.
Chuťové pohárky všech hostů si přijdou na své při výběru gurmánských chodů, chlazených nápojů i nabídce vína v některé restauraci či baru nebo na jakémkoli jiném místě na ostrově dle Vaší volby.
Celodenní restaurace 24 Degrees servíruje asijské a kontinentální pokrmy.
Středomořskou kuchyni zahrnující různá masa, zvěřinu a plody moře doplněnou skvostným vínem najdete v The Deep End. Pokrmy jsou zde servírovány formou menu á la carte.
Dokonalé uklidňující zvuky přírody a příjemné rozpoložení s hudbou, vibrací, koktejly a doutníky zažijete v The Equator baru.
 Doprava do hoteluResort je vzdálen pouhých 8 km od mezinárodního letiště Malé, odkud Vás do něj za 15 minut převeze luxusní rychlý člun.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.