Deluxea - Velaa Private Island

***** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Atoll
Název ubytování Velaa Private Island
Typ ubytování Beach Pool Villa
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 200 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Velaa Private Island ****** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámVelaa Private Island je skvostný resort zářící novotou a luxusem. Nachází na soukromém ostrůvku o velikosti 500 krát 400 metrů v atolu Noonu v severozápadní části Malediv. Z Male Vás do tohoto soukromého ráje dopraví hydroplán za 45 minut.
Velaa Private Island je splněným snem o nadstandardním luxusu, který uspokojí i ty nejnáročnější. Resort dbá zejména na ničím nerušený klid a naprosté soukromí svých hostů. Obklopeni oceánem a v objetí dech beroucí přírody se zde budete cítit jako na svém vlastním ostrově.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůResort Velaa Private Island při pohledu z výšky připomíná želvu – vodní vily tvoří hlavu, samotný ostrov krunýř a jednotlivá mola končetiny. Resort vznikl pod taktovkou českého architekta Petra Koláře a nabízí 43 luxusních prostorných vil, ve kterých si můžete v naprostém klidu a soukromí vychutnávat výhled na oceán. Vybrat si můžete z následujících kategorií.
 Gastronomie a hotelové restauraceVelaa Private Island Resort se pyšní spoluprací se špičkovou šéfkuchařkou Adeline Grattardovou, oceněnou Michelinskou hvězdou.
Rozmazlovat své chuťové pohárky zde můžete ve třech restauracích: v nadvodní restauraci Agaru s moderní kuchyní, v restauraci v japonském stylu Teppanyaki, která nese název Tavaru a nachází se spolu s vinným sklípkem ve fascinující Tavaru Tower, centrálním bodě ostrova. V neposlední řadě můžete prověřit také kulinářské umění plážové restauracee Athiri.
O Vaši spokojenost s gastronomickými službami v resortu pečují již zmíněná Adeline Grattardová, dále Bruno Contreras, který se specializuje na středomořskou a evropskou kuchyni a Gaushan de Silva.Doprava do hoteluVelaa Private Island se nachází na soukromém ostrůvku v atolu Noonu v severozápadní části Malediv. Z Male Vás do tohoto soukromého ráje dopraví hydroplán za 45 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.