Komandoo Maldives Island Resort

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Lhaviyani Atoll
Název ubytování Komandoo Maldives Island Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 55 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Ideální pro každého, kdo touží po malém letovisku s poklidnou atmosférou! Výborné podmínky pro šnorchlování a potápění! Resort jen pro dospělé nad 18 let!

Popis stravování

polopenze, možnost dokoupení plné penze, ALL INCLUSIVE nebo ALL INCLUSIVE GOLD – vše formou bufetu. Od 1.11.2016 plná penze, možnost dokoupení ALL INCLUSIVE nebo ALL INCLUSIVE GOLD – vše formou bufetu.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci Falhu* odpolední čaj v Kandu Baru (15.00-18.00)* neomezenou komzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů po skleničkách (prémiové značky za poplatek)* minibar (doplňovaný 1x denně) - 1 litr lahvové vody, nealko, pivo, káva, čaj ledová káva a ledový čaj* sunset cruise* půlhodinovou skupinovou lekci šnorchlování* půlhodinovou skupinovou lekci windsurfingu* fitness, volejbal, badminton, šipky, stolní tenis* denně (kromě soboty) lodní výlet na vedlejší ostrov Kudadu* kajaky, windsurfingALL INCLUSIVE GOLD:* 1x týdně večeři v Aqua Restaurantu (Special Gold menu)* 1 hodinu lázeňské procedury na osobu a týden* 1x potápění na osobu a pobyt* 20% slevu na nápoje a jídlo z á la carte menu ** popis těchto služeb je

Popis ubytování

UbytováníIdeální pro každého, kdo touží po malém letovisku s poklidnou atmosférou! Výborné podmínky pro šnorchlování a potápění! Resort jen pro dospělé nad 18 let!

Popis lokality ubytování

polohaLhaviyani Atoll, vzdálenost od letiště 145 km – transfer hydroplánem 40 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.