Kuramathi Island Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Ari Atol
Název ubytování Kuramathi Island Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 60 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Air Marine Travel & Incentive
Popis stravování

Na ostrově se nachází 5 restaurací, gril bar, coffee shop. Velmi příjemné bary. Můžete si vybrat z různých konceptů stravování - plná penze nebo all inclusive.

Popis ubytování

zábavaVelký sladkovodní bazén, potápění, šnorchlování, volejbal, tenis, squash, stolní tenis, disko, karaoke, exkurze a výlety, rybaření. K dispozici wellness centrum. Kolem ostrova se dobře běhá. Je vhodný pro aktivní dovolenou.plážVelmi pěkná písečná pláž kolem celého ostrova (minimálně míst s kameny) a krásnou barvou moře.polohaNachází se na Ari Atolu, nově dosažitelný pouze letecky, cca 20 minut hydroplánem.ubytování12 zahradních vilek, 71 plážových vil, 36 deluxe plážových vil, 33 plážových vil s jacuzzi, 35 superior plážových vil s jacuzzi, 31 deluxe plážových vil s jacuzzi, 20 vodních vil, 50 vodních vil s jacuzzi, 2 novomanželské plážové vily. Pokoje byly v roce 2009 renovovány.naše míněníVelmi příjemný resort, vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Nádherná příroda, super šnorchlování. Velkým zážitkem je krmení rejnoků, které probíhá každý večer u mola. Určitě můžeme doporučit.pro dětiVelký bazén, dětský klub otevřený téměř po celý den a organizující aktivity pro děti 3-12 let.all inclusiveAll inclusive zahrnuje plnou penzi + džusy, nealkoholické nápoje, balenou vodu, běžné značky alkoholických nápojů (whisky, gin, vodka), 3 druhy rozlévaného vína, pivo, odpolední čaj mezi 15 - 17h. Nealkoholické nápoje z minibarů. 1x za pobyt Rasdhoo shopping a Sunset cruise. Vybavení na šnorchlování.

Popis lokality ubytování

popisKrásný ostrov, jehož příroda připomíná botanickou zahradu. Ostrov je ve tvaru půlměsíce a na jeho severním konci se táhne daleko do moře písečný výběžek. Kuramathi Resort se dříve skládal ze tří resortů, ale od podzimu 2009 jsou všechny sloučeny v jeden, liší se pouze typem ubytování.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.