Kuramathi Island Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, North Ari Atoll
Název ubytování Kuramathi Island Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 68 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Jeden z největších resortů na Maledivách vhodný pro aktivní dovolenou za skvělé ceny! Vynikající šnorchlovací lokality! Jedinečné zážitky pro každého.

Popis stravování

plná penze, možnost dokoupení ALL INCLUSIVE Basic nebo ALL INCLUSIVE Select – vše formou bufetu.ALL INCLUSIVE Basic zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře formou bufetu* nealko nápoje, džusy v plechovce, likéry, víc jak 50 alkoholických a nealkoholických koktejlů, víno, láhvovou vodu, točené pivo ve všech restauracích a barech* nealko nápoje, minerálku z minibaru* kávu, čaj a drobné občerstvení - v Island Coffee Shop, Dhoni Baru nebo v restauraci Farivalhu 15.00-17.00* šnorchlovací vybavení* windsurfing* 1x výlet na místní ostrov Rasdhoo* 1x sunset cruiseALL INCLUSIVE Select navíc:* možnost stravování ve všech restauracích na ostrově* k jídlu možnost výběru z lahví importovaných vínPříplatek na ALL INCLUSIVE SELECT - dosp. os. 12200/7 nocí, dítě 12 let 6100/7 nocí.** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Popis ubytování

UbytováníJeden z největších resortů na Maledivách vhodný pro aktivní dovolenou za skvělé ceny! Vynikající šnorchlovací lokality! Jedinečné zážitky pro každého.

Popis lokality ubytování

polohaNorth Ari Atoll, vzdálenost od letiště 56 km – transfer hydroplánem 20 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.