Kuredu Island Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Lhaviyani Atoll
Název ubytování Kuredu Island Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 65 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Resort, kde najdete opravdu všechno! Výborný poměr kvality a ceny! Fantastické potápěčské lokality, živá a velmi společenská atmosféra, relaxace i odpočinek! Slevy pro děti do 15 let!

Popis stravování

Garden a Beach bungalovy - formou ALL INCLUSIVE Plus nebo ALL INCLUSIVE Gold – vše formou bufetu. Od kategorie Beach villa a výš - plná penze, možnost dokoupení ALL INCLUSIVE Plus nebo ALL INLSUIVE Gold - vše formou bufetu.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci Bonthi - garden a beach bungalov, v Koamas - beach villy a jacuzzi beach villy, v Sangu - Sangu Water villy* odpolední čaj (15.00-18.00)* neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů po skleničkách (prémiové značky za poplatek)* minibar (doplňovaný 1x denně) - 1 litr lahvové vody, nealko, pivo, káva, čaj ledová káva a ledový čaj* sunset cruise* půlhodinovou skupinovou lekci šnorchlování* půlhodinovou skupinovou lekci windsurfingu* půlhodinovou skupinovou lekci golfu na driving range* fitness, volejbal, badminton, šipky, stolní tenis, tenis, billiard, snooker, fotbal* kajaky, windsurfing* 50% slevu na nápoje a jídlo z á la carte menu v restauracích Franco´s, Far East a Th

Popis ubytování

UbytováníResort, kde najdete opravdu všechno! Výborný poměr kvality a ceny! Fantastické potápěčské lokality, živá a velmi společenská atmosféra, relaxace i odpočinek! Slevy pro děti do 15 let!

Popis lokality ubytování

polohaLhaviyani Atoll, vzdálenost od letiště 150 km – transfer hydroplánem 40 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.