Lily Beach Resort And Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Ari Atol
Název ubytování Lily Beach Resort And Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 124 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Navštivte s námi tento pohádkový ostrov v souostroví Ari Atol a poznejte krásy zdejší přírody, pláží a průzračného moře situovaného v Indickém oceánu. Užijte si sluníčka, klidu a relaxace v tomto jedinečném ráji. Na své si přijdou i milovníci vodních sportů. 
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V HOTELU LILY BEACH RESORT AND SPA 5***** S ALL INCLUSIVE !!!

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

LILY BEACH RESORT AND SPA 5*****Hotelový komplex má 119 klimatizovaných plážových bungalowů (Beach Villa) a přírodní dřevěné vodní bungalovy (Water Villa)  se sociálním zařízením, satelitní televizí, trezorem (některé pokoje), minibarem, kávovarem a vysoušečem vlasů.   V resortu je 5 typů bungalovů různých velikostí a rozdílného vybavení, některé mají i vlastní jacuzzi.  Na vyžádání dětská postýlka. Charakteristická pro tento objekt je všude přítomná vegetace. Hotel má několik restaurací  společně s barem, které poskytují svým hostům nejlákavější jídla světových kuchyní (restaurace  Lily Maa, Tamarid s indickou a čínskou kuchyní - lze navštívit pouze jednou za pobyt a dvě otevřené stanoviště kuchařů - ostrovní gril). Naleznete zde také fitness s moderní tělocvičnou, welness centrum s lázněmi Tamara s procedůrami, manikůrou a pedikůrou, k dispozici jsou i lázeňští terapeuti. K vnějšímu vybavení patří venkovní bazény, terasa na slunění s lehátky a slunečníky. Nechybí zde plážové sporty - windsurfing, vodní skutr, vodní lyžování, potápěčská základna, šnorchlování, plavba na katamaránu nebo kanoi, squash, stolní tenis, šipky, kulečník, badminton, tenis, děktský koutek a obchody se suvenýry. Během večera je k dispozici živá hudba a diskotéka.
ALL INCLUSIVE - PLATINUM PLAN ZHRNUJE

NEJKVALITNĚJŠÍ LIKÉRY
NEJLEPŠÍ SVĚTOVÁ VÍNA
DOUTNÍKY
2 VÝLETY DO OKOLÍ (DLE POVĚTRNOSTNÍCH PODMÍNEK)
INTERNET
MINI BAR

Ostrov "Huvahendhoo" se nachází 80 km od mezinárodního letiště v Male a je součástí oblasti - Jižní Atol Male. Tento panenský ostrůvek o rozloze 67 000 m2 s 95 místníma obyvatelema je domovem hotelu Lily Beach Resort and Spa s bujnou vegetací, křištálově průzračným mořem a bílopísečnou pláží. Letecký transfer hydroplánem trvá z letiště Malé na ostrov 25 minut. Letecké transfery se realizují pouze v denních hodinách.                                                                                                 
Ceny jsou za typ bungalovu : Beach Villa - situované na pláži o velikosti 68 m2. Ostatní typy na vyžádání.

* Poznámka:  Hotel nabízí stravování formou Platinum Planu = vyšší kategorie než-li All Inclusive.

Popis lokality ubytování

Lokalita ARI ATOLPřírodní souostroví "Ari Atol" (89x30 km) je jedním z největších atolů na Maledivách a nachází se v jeho západní části. Z administrativních důvodů je rozdělené do dvou částí - Severní Ari Atol a Jižní Ari Atol. Skládá se ze 105 ostrůvků z nichž je více než 20 turistickým resortem. Pyšní se bujnou vegetací, krásnými plážemi a křišťálově průzračným mořem. Souostroví je vhodné pro milovníky vodních sportů. Potápění je zde nejoblíbenější turistickou činností. Dostane se Vám zde i klidu a relaxace. Ari Atol je vzdálený pouhých 30 minut letu hydroplánem z mezinárodního letistě v Male.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/MALE) Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer rychlou lodí na Severní Atol Male Check in Ubytování v ráci programu PLNÁ PENZE 3. - poslední den . DEN - (SEVERNÍ ATOL MALE) Slunění se na pláži PLNÁ PENZE Možnost fakultativních výletů Poslední den . DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště City tour v anglickém jazyce hlavního města Male Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu) LETOVÝ ŘÁD S EMIRATES : PRO TERMÍN : 28.12.-07.01.2013 EK 140 PRG/DXB 15:50 - 00:55 EK 658 DXB/MLE 03:15 -08:20 EK 659 MLE/DXB 09:55 - 13:00 EK 139 DXB/PRG 09:05 - 12:35 (následují den) LETOVÝ ŘÁD S TURKISH AIRLINES : TK 1770 PRG/IST 18:45 - 22:15 TK 730 IST/CMB 01:10 - 11:55 TK 731 CMB/IST 00:10 - 05:45 TK 1769 IST/PRG 16:00 - 17:45Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.