Lux Maldives

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, South Ari Atoll
Název ubytování Lux Maldives
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 72 540 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Vhodné pro rodiny s dětmi i pro páry, úžasné gastronomické zážitky, krásná laguna nabízí jedny z nejlepších potápěčských možností! Slevy pro děti do 18 let!

Popis stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně formou bufetu v hlavní restauraci* obědy ve 3 restauracích na ostrově* večeře ve 4 restauracích na ostrově* odpolední čaj v Senses Lounge and Bar* neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech restauracích a barech* minibar - doplňován 1x denně* vodní sporty - kajaky, šlapadla* šnorchlovací výbavu* výlety za šnorchlováním na house reef* vstup do sauny, jóga, stretching* fitness, tenis vč. zapůjčení tenisových raket (tenisové míčky za poplatek)* stolní tenis, plážový volejbal* 1x týdně tradiční Maledivský večer* živá hudba* Wi-fi zdarma** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Popis ubytování

UbytováníVhodné pro rodiny s dětmi i pro páry, úžasné gastronomické zážitky, krásná laguna nabízí jedny z nejlepších potápěčských možností! Slevy pro děti do 18 let!

Popis lokality ubytování

polohaSouth Ari Atoll, vzdálenost od letiště 104 km – transfer hydroplánem 25 minut nebo vnitrostátní let 20 minut, dále pak rychlolodí 10 minut.



Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.