Meeru Island Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, North Male Atoll
Název ubytování Meeru Island Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 63 460 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Malebný, dlouhý a zelený ostrov s oslnivě bílou pláží, který si zamilujete na první pohled! Pro ty, kdo chtějí zažít aktivní dovolenou v ráji!

Popis stravování

plná penze, možnost dokoupení ALL INCLUSIVE Plus – vše formou bufetu.ALL INCLUSIVE Plus zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci Farivalhu nebo Maalan (podle místa ubytování na ostrově) * neomezenou komzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů po skleničkách (prémiové značky za poplatek)* lahvovou vodu 500 ml* 24-hod. Tea (jednoduché občerstvení)* minibar (doplňovaný 1x denně) - 1,5 litru lahvové vody, nealko, pivo, káva, čaj ledová káva a ledový čaj* malou láhev šampaňského na pokoj a pobyt* sunset cruise* půlhodinovou skupinovou lekci šnorchlování* půlhodinovou skupinovou lekci windsurfingu* půlhodinovou skupinovou lekci golfu na driving range* fitness, golf driving range, volejbal, tenis, badminton, šipky, stolní tenis, billiard, snooker, fotbal* kajaky, windsurfing** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Popis ubytování

UbytováníMalebný, dlouhý a zelený ostrov s oslnivě bílou pláží, který si zamilujete na první pohled! Pro ty, kdo chtějí zažít aktivní dovolenou v ráji!

Popis lokality ubytování

polohaNorth Male Atoll, vzdálenost od letiště 45 km – transfer rychlolodí 55 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.