Osobně jsme navštívili - Holiday Island Resort

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Ari atoll, Dhiffushi
Název ubytování Holiday Island Resort
Typ ubytování Superior Beach Bungalow
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 33 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Holiday Island Resort **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámPři pobytu v hotelu Holiday Island můžete využít služby českého delegáta, který je přítomen na vedlejším sesterském resortu Sun Island. Tento delegát Vás může navštívit, pokud se na schůzce domluvíte předem. Může Vám tak předat přínosné rady nebo pomoci v naléhavých situacích.
Island Resort je místem, kde se běh času zpomaluje. Krystalické moře a měkké písčité břehy vábí hosty k jednomu z posledních světových nedotčených rájů. Resort je ideální pro klidnou dovolenou a pro nenáročnou klientelu. Hosté Holiday Island resortu mohou čerpat výhod ze sousedního resortu Sun Island, který je vzdálen pouhých pět minut lodí. Resort je uhnízděný na samé špičce South Ari Atoll, který je 700 metrů dlouhý a 140 metrů široký. Na mezinárodní letiště Ibrahim Nasir trvá cesta třicet minut letu (97 km).Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme prověřenými letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůHotel je uskupením nízkých oválných samostatných bungalovů, jichž je celkem 142. Leží na pláži uprostřed tropické vegetace a jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou, bidetem a fénem, stropní ventilací, telefonem, mini-barem a TV. Osmnáct z nich je navíc dveřmi spojeno do páru, což je obzvláště výhodné pro rodiny s dětmi. Interiér odráží modernu spolu s antickým nábytkem a kresbami místních umělců.Gastronomie a hotelové restauraceBohatá kuchyně resortu Holiday Island vyživuje nejen tělo, ale i duši. Celkem se tu nachází čtyři stravovací zařízení, z nichž každé má svůj osobitý půvab, který zaujme i náročné gurmány. Od romantických večeří pod hvězdami až po neformální drink na pláži, Maledivy dokážou uspokojit
každou náladu a chuť.
Hlavní hotelová restaurace nabízí snídaně, obědy i večeře formou bufetu. Vaří se tu každý den.
Kavárna podává formou menu á la carte širokou škálu jídel, dále si tu můžete ochutnat na zmrzlině nebo posedět u kávy, espressa či cappuccina.
Hlavní bar je otevřen 24 hodin denně. Nabízí 25% slevy Happy Hour každý den od půl sedmé do půl osmé večerní. Hraje tu živá kapela, DJ, pořádají se tu maledivská kulturní představení i karaoke, které je k dispozici každý večer.
Plážový bar se nachází v těsné blízkosti Centra vodních sportů, takže tu kromě skvělých drinků budete mít i zábavnou podívanou. Otevřeno má denně od půl desáté do půl jedné dopolední a následně od druhé odpolední do šesté večerní.Doprava do hoteluLetecký transfer místní linkou a následně rychločlunem trvá přibližně 35 a 10 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.