Paradise Island Resort and Spa

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, North Male Atoll
Název ubytování Paradise Island Resort and Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 36 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Velmi oblíbený resort se spoustou sportovních a relaxačních aktivit! Od listopadu 2008 se pyšní nově vybudovanými vodními vilami a suite The Haven, které jsou novým přírůstkem do společenství Villa Hotels a tzv. resortem v resortu.

Popis stravování

polopenze, možnost dokoupení plné penze nebo ALL INCLUSIVE – vše formou bufetu; vodní vily a suite The Haven – snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE – vše formou bufetu.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci* výběr z nealkoholických a alkoholických nápojů ve všech restauracích a barech - nealko, čaj, káva, pivo, víno, džusy, minerální vody, koktejly a likéry (premium značky, šampaňské a sekty za příplatek) - po skleničkách* odpolední snacks, kávu a čaj u bazénu* minibar - coca cola, sprite a soda v plechovce (doplňován 1x denně)* vybrané sportovní aktivity* výlet na noční rybaření 1x za pobyt** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Popis ubytování

UbytováníVelmi oblíbený resort se spoustou sportovních a relaxačních aktivit! Od listopadu 2008 se pyšní nově vybudovanými vodními vilami a suite The Haven, které jsou novým přírůstkem do společenství Villa Hotels a tzv. resortem v resortu.

Popis lokality ubytování

polohaNorth Male Atoll, vzdálenost od letiště 10 km – transfer rychlolodí 20 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.