Royal Island Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Baa Atol
Název ubytování Royal Island Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 48 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento překrásný  ostrov v oblasti  Baa  Atol Male, souostroví 75 ostrůvků, z nichž 13 je obydlených, zbytek tvoří turistické resorty či jsou neobydlené). Čeká Vás zde skutečný ráj – průzračné moře, písčité pláže, tropická vegetace, podmořský svět a přátelští lidé. Ostrov je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo fantastickým cílem pro milovníky potápění či šnorchlování.
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V HOTELU ROYAL ISLAND RESORT 5***** !!!

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

ROYAL ISLAND RESORT 5*****Hotelový komplex má 148  klimatizovaných plážových bungalowů vybavených originálním vyřezávaným nábytkem (32 m2) + 2 presidentské suity s vlastním  sociálním zařízením s vanou, satelitní televizí, minibarem, kávovarem a koutkem na přípravu čaje, vysoušečem vlasů a privátní terasu s lehátky, ručníky na pláž.  Každý bungalow je postaven ze vzácné exotické dřeviny Merbau. Na vyžádání vám bude zapůjčena dětská postýlka. Charakteristická pro tento objekt je všude přítomná vegetace. Hotel má 2 restaurace - Maakana restaurant (mezinárodní a asijská kuchyně) a Raabondhi  restaurant tradiční kuchyně), Boli bar, Palm Teracce, Fun Pub, které poskytují svým hostům nejlákavější jídla a nápoje. Naleznete zde také fitness, welness a lazně Araamu Spa s typickými procedůrami (aromatické koupele, aromaterapie, reflexologie, zábaly, tělový peeling, Ayurveda - tradiční medicína).  K vnějšímu vybavení patří venkovní bazén  s lehátky a slunečníky. Nechybí zde plážové sporty - windsurfing, vodní skutr, vodní lyžování, potápěčská základna, šnorchlování, plavba na kanoi, stolní tenis, šipky, kulečník, badminton, tenis a obchody se suvenýry. Ostrov "Horubadhoo" se nachází 118 km severozápadně od mezinárodního letiště v Male a je součástí oblasti - Baa Atol. Na tomto ostrůvku s rozlohou 192 000 m2 (800 x 240m) se nachází hotel Royal Island Resort 5*****. Letecký transfer hydroplánem trvá z letiště na ostrov 35 minut. Letecké transfery se realizují pouze v denních hodinách.

Popis lokality ubytování

Lokalita BAA ATOLSouostroví "Baa Atol" se skládá ze 3 samostatných přírodních atolů (Maalhosmadulu Atoll, Fasdūtherē Atoll, Goifulhafehendhu Atoll). Má 75 ostrovů, z nichž je 13 obydlených (cca 11 000 obyvatel), 54 neobydlených a 8 ostrůvků vyvinuto jako turistické středisko. Může se pyšnit tropickou vegetací, krásnými plážemi se zlatým pískem, průzračným mořem a fantastickým podmořským světem. Souostroví je ideálním místem pro prožití klidné dovolené a přímo perfektním cílem pro milovníky potápění či šnorchlování. Baa Atol je vzdálený 120 km od mezinárodního letiště v Male. Letecký transfer hydroplánem trvá z letiště na ostrov 35 minut. Letecké transfery se realizují pouze v denních hodinách.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu) 2. DEN (LETIŠTĚ/MALE) Po příletu se setkáte s česky hovořícím průvodcem, následuje transfer cca 30 minut hydroplánem a cca 10 minut lodí na Baa Atol (Horubadhoo Island) Check in Ubytování v rámci zvoleného stravovacího režimu 3. - poslední DEN - (Baa Atol) Slunění se na pláži Možnost fakultativních výletů Poslední den . DEN Snídaně v hotelu Odjezd na letiště Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.