Shangrila´s Vilingili Resort and Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Addu Atoll
Název ubytování Shangrila´s Vilingili Resort and Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 128 160 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Úžasně fotogenický resort jako stvořený pro líbánky ve dvou. Vily jsou vhodné i pro ubytování rodin s dětmi! Najdete tu i unikátní stromové vily! Resort na nejjižnějším atolu Malediv! A navíc při letu z Malé překročíte rovník! Od března 2012 se pyšní novým 9ti jamkovým golfovým hřištěm o rozloze 7,5 ha. Nádherné pláže a fantasticky vybavené vily uspokojí i nejnáročnější klienty!

Popis stravování

polopenze - snídaně formou buffetu, večeře formou bufetu a servírovaného menu či á la carte, možnost dokoupení plné penze. Polopenze je podávána jako 4-chodové menu v Javvu Restaurant.

Popis ubytování

UbytováníÚžasně fotogenický resort jako stvořený pro líbánky ve dvou. Vily jsou vhodné i pro ubytování rodin s dětmi! Najdete tu i unikátní stromové vily! Resort na nejjižnějším atolu Malediv! A navíc při letu z Malé překročíte rovník! Od března 2012 se pyšní novým 9ti jamkovým golfovým hřištěm o rozloze 7,5 ha. Nádherné pláže a fantasticky vybavené vily uspokojí i nejnáročnější klienty!

Popis lokality ubytování

polohaAddu Atoll, vzdálenost od letiště 480 km – vnitrostátní let 70 minut, dále pak rychlolodí 8 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.