Velaa Private Island

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, Noonu Atoll
Název ubytování Velaa Private Island
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 267 230 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Existuje mnoho privátních ostrovů nejen na Maledivách, ale jen velmi málo z nich je skutečně v soukromých rukou, tj. ve vlastnictví jedné jediné osoby. Velaa Private Island je takový případ. Majitelem je jeden z deseti nejbohatších Čechů pan Jiří Šmejc, který strávil nespočet týdnů na Maledivách, ať už na svých dovolených nebo při svých obchodních cestách z Evropy do Asie. Maledivy se staly jeho skutečnou vášní a spojil s nimi svou budoucnost, když se rozhodl postavit si svůj vlastní resort Velaa Private Island, kde se svou ženou v míře nebývalé realizoval všechny své sny a nákladné představy, jak má privátní oáza luxusu, pohodlí a moderního designu vypadat. Jeden z nejobdivuhodnějších resortů světa přivítal své první klienty v prosinci roku 2013.

Popis stravování

snídaně formou bohatého bufetu.

Popis ubytování

UbytováníExistuje mnoho privátních ostrovů nejen na Maledivách, ale jen velmi málo z nich je skutečně v soukromých rukou, tj. ve vlastnictví jedné jediné osoby. Velaa Private Island je takový případ. Majitelem je jeden z deseti nejbohatších Čechů pan Jiří Šmejc, který strávil nespočet týdnů na Maledivách, ať už na svých dovolených nebo při svých obchodních cestách z Evropy do Asie. Maledivy se staly jeho skutečnou vášní a spojil s nimi svou budoucnost, když se rozhodl postavit si svůj vlastní resort Velaa Private Island, kde se svou ženou v míře nebývalé realizoval všechny své sny a nákladné představy, jak má privátní oáza luxusu, pohodlí a moderního designu vypadat. Jeden z nejobdivuhodnějších resortů světa přivítal své první klienty v prosinci roku 2013.

Popis lokality ubytování

polohaNoonu Atoll, vzdálenost od letiště 190 km – transfer hydroplánem 45 minut nebo luxusní jachtou 4 hodiny.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.