Vivanta by Taj Coral Reef Maldives

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maledivy, North Male Atoll
Název ubytování Vivanta by Taj Coral Reef Maldives
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 140 060 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Špičkový luxusní resort na romantickém malém ostrově známého společenství Taj Hotels s možností stravování ALL INCLUSIVE formou á la carte uspokojí i náročnější klientelu. Zkušenost, jež inspiruje všechny Vaše smysly!

Popis stravování

formou Premium Coral ALL INCLUSIVE - á la carte. Premium Coral ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře formou á la carte ve 3 restauracích* neomezenou konzumaci prémiových značek lihovin a piva* neomezenou konzumaci koktejlů* výběr vín z mezinárodního vinného lístku a výběr sektů* 1x denně doplňovaný minibar (víno, pivo, nealko, minerálky, snacky)* 1x romantic sunset cruise během pobytu* vybavení na šnorchlování* 1x výlet s průvodcem na šnorchlování na house reef během pobytu* Wi-fi zdarma* použití fitness, bazénu, venkovního jacuzzi a dalších (stoní tenis spod.)* denně účast na krmení stingrays na hlavní pláži** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace 

Popis ubytování

UbytováníŠpičkový luxusní resort na romantickém malém ostrově známého společenství Taj Hotels s možností stravování ALL INCLUSIVE formou á la carte uspokojí i náročnější klientelu. Zkušenost, jež inspiruje všechny Vaše smysly!

Popis lokality ubytování

polohaNorth Male Atoll, vzdálenost od letiště 32 km – transfer rychlolodí 50 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.