Db San Antonio Hotel & Spa

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Malta, Qawra
Ubytování Db San Antonio Hotel & Spa
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 23 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Blue Sky Travel
Popis ubytování

UbytováníZákladní vybavení: klimatizace, balkon, SAT TV, WiFi, fén, telefon, trezor, minibar (za poplatek), zařízení na přípravu čaje a kávy. Kategorie:
* standard inland view
* family inland view
* standard sea view
* family sea viewVybaveníZdarma: velký venkovní bazén s prostornou terasou na slunění, vyhřívaný vnitřní bazén, sauna, pára, jacuzzi, posilovna, minigolf, stolní tenis, šipky. Za poplatek: masáže, privátní jacuzzi, aerobic, potápění. Zábava a animace: animační programy pro děti i dospělé, večery s živou hudbou. Další: směnárna, dětský klub (5-11 let, otevřený o letních prázdninách), prádelna, čistírna, obchod se suvenýry, možnost pronájmu jízdních kol, motocyklů a automobilů, za poplatek podzemní garáž, konferenční místnost.

Popis lokality ubytování

PolohaPoloha: hotel leží centru střediska Qawra - Saint Paul's Bay na severu ostrova, jen 15 km od hlavního města Valletta a 18 km od letiště. Autobusová zastávka je vzdálená cca 100 m od hotelu, v okolí se nachází obchody, bary, restaurace. Pláž: uměle vytvořená menší písečná pláž cca 100 m od hotelu. Dále v okolí kamenité pláže, oblíbená písečná pláž ve Zlatém zálivu je vzdálena cca 15 min. místní dopravou.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.