Dolmen

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Malta, Bugibba
Název ubytování Dolmen
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 20 210 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze plus (večeře formou bufetu včetně vybraných nápojů – místní víno, nealkoholické nápoje a minerální voda) nebo programu all inclusive.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu413 pokojů, 6 pater, vstupní hala s recepcí, 6 výtahů, restaurace, restaurace `a la carte, vinárna, bar a noční klub. V prostorné udržované zahradě 4 bazény (2 s mořskou vodou, terasa se slunečníky, lehátky a osuškami zdarma, bar.Sportovní vyžitíZdarma: malé fitness, tenisový kurt.Aktivity pro dětiBrouzdaliště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).Popis All InclusiveSnídaně, oběd a večeře formou bufetu Káva, čaj a zákusek (15.00–17.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.)Popis pokojůDR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., minibar, trezor za poplatek, balkon. Pokoje pro 1 osobu nebo 1 dospělého s dítětem bez balkonu. DRSV: viz DR, výhled na moře. JS: viz DR, oddělená ložnice, obývací část, župan, set na přípravu kávy a čaje.

Popis lokality ubytování

PlážPlážový klub s bazénem (mořská voda), barem a terasou s lehátky a slunečníky zdarma oddělený pouze pobřežní silnicí, přístup podchodem. Vstup do moře po schůdcích z mola. Z plážového klubu přímý vstup na uměle vytvořenou písečnou pláž se skalnatým (žebřík) a úzkým písečným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.PolohaV těsné blízkosti centra Bugibby s mnoha obchody, restauracemi, bary a kavárnami. Hlavní město Valletta cca 16 km, spojení linkovým autobusem.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.