Fortina

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Malta, Sliema
Název ubytování Fortina
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 22 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu v hlavní restauraci nebo formou vybraného menu v 1 ze 3 restaurací `a la carte (italská, čínská a thajská kuchyně, pizzerie). Dvě restaurace `a la carte v sousedním hotelu Fortina Spa. U večeře vyžadováno formální oblečení, u mužů dlouhé kalhoty.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu200 pokojů, 8 pater, 4 výtahy, vstupní hala s recepcí, restaurace, 4 restaurace `a la carte (čínská, indická, středomořská, italská), bar, 3 vnitřní bazény. V sousedním hotelu Fortina Spa 2 restaurace `a la carte.Sportovní vyžitíZdarma: fitness s vnitřním vyhřívaným bazénem (mořská voda) a jacuzzi.Popis pokojůDR: koupelna/WC, klimatizace, telefon, TV/sat., set na přípravu kávy a čaje, minibar, trezor. DRSV: viz DR, balkon, výhled na moře. DRSVS: viz DRSV, prostornější, některé DRSVS nemají balkon, ale francouzské okno. DRXGV: viz DR, prostornější, výhled do zahrady.

Popis lokality ubytování

PlážLido s nádherným výhledem na Vallettu oddělené pobřežní silnicí, přístup možný přímo z hotelu, 2 bazény (mořská voda), jacuzzi, bar a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.PolohaNa nábřeží v klidnější části střediska Sliema. Centrum s mnoha kavárnami, restauracemi, bary a obchody cca 400 m. V blízkosti hotelu velké nákupní centrum. Hlavní město Valletta (cca 6 km) snadno dostupné místním´autobusem nebo za několik minut trajektem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.