Sofitel Agadir Royal Bay Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maroko, Agadir
Název ubytování Sofitel Agadir Royal Bay Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 28 440 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Luxusní hotel Sofitel Agadir Royal Bay Resort se nachází na promenádě podél Atlantského oceánu. Hotel je vzdálený cca 5 km od rušného přístavu s kavárnami a četnými obchody a cca 3 km od tradičních arabských trhů. Letiště Agadir je cca 25 km.

Pláž
Sofitel Agadir Royal Bay Resort se nachází na široké písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Ve vyznačené části: slunečníky a lehátka zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, 4 restaurace: La Caravane (mezinárodní kuchyně s důrazem na francouzskou kuchyni, marockou, italskou a čínskou), La Nasse (asijská kuchyně), So Good (čínská kuchyně a místní kuchyně) a L'Arganier (středomořská kuchyně). Součástí komplexu je venkovní bazén s oddělenou částí, vyhřívaný (v zimě), krytý tenisový kurt. Na pláži možnost vodních sportů (vodní lyžování, rybolov na otevřeném moři, windsurfing - některé atrakce za poplatek). Vybavení pro zdravotně postižené. Dále je zde noční klub, směnárna a bankomat.

Pokoje
Sofitel Agadir Royal Bay Resort má 273 pokojů rozložených na celém objektu.
Standardní pokoje (classic - 30 m²) - moderně zařízené, s výhledem do zahrady, vybavené TV, trezorem, minibarem, klimatizací, Wi-Fi připojením na internet. V koupelně je sprchový kout, WC, umyvadlo a vysoušeč vlasů.
Superior pokoje (25 m²) - v marockém stylu s výhledem na bazén, vybavené TV, trezorem, minibarem, klimatizací, Wi-Fi připojením na internet. V koupelně je sprchový kout, WC, umyvadlo a vysoušeč vlasů.

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Oběd za příplatek. Snídaně (06:30-10:30), oběd (12:30-16:00) a večeře (19:00-22:30). Všechny nápoje k jídlu za poplatek.

Sport a zábava
K dispozici jsou 2 tenisové kurty (půjčení vybavení - za poplatek, možnost tenisových lekcí - za poplatek), volejbalové hřiště a fitness centrum (zdarma v těchto hodinách: 09:00-13:00, 15:00-20:00). Dále je k dispozici stolní tenis, petanque, billiard (za poplatek) a jízda na čtyřkolkách (za poplatek). Na pláži je široká nabídka vodních sportů. Pro děti: mini klub a bohatý animační program. Centrum SPA se saunou a bohatou nabídkou masáží a procedur (vše za poplatek). 

Internet
Wi-Fi v hotelovém lobby a na pokojích (zdarma).

Místní kategorie
*****

Stránky hotelu
www.sofitel.com

Náš názor
Kombinace arabského a moderního umění vytváří jedinečný charakter hotelu Sofitel Agadir Royal Bay Resort. Umístění hotelu kousek od přístavu a arabského trhu jej činí ještě více atraktivní. Doporučujeme všem klientům, kteří ocení nejvyšší standard, komfort a dobré jídlo.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ProgramDen první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours. Aktuální časy letů zkontrolujte na http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště. Návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours. Aktuální časy letů zkontrolujte na http://r.pl/rozklady. Výlety v okolíKRÁLOVSKÝ MARRÁKEŠ - 1 denní (cena cca 74 EUR)
Jedinečný výlet do bývalého hlavního města sultánů a v současné době nejatraktivnějšího města v Maroku. Celodenní výlet do tohoto města plného kouzel vám umožní poznat jeho jedinečný africký temperament a dozvědět se o jeho nejzajímavějších koutech: zahrady Majorelle, mešita Koutoubija, Bahia Palace a jediné náměstí na světě Jemaa el Fna, kde se můžete setkat se zaklínači hadů, akrobaty, věštkyněmi. V Marrákeši vás také zveme na večeři v marocké restauraci a na procházku po medině (starém městě). V pozdních večerních hodinách se vrátíme do Agadiru.

DIVOKÝ JIH - MĚSTEČKO MASSA A PARK TIZNIT (cena cca 55 EUR)
Atraktivní cesta terénními auty na jih od Agadiru až po region Souss-Massa. Na programu je: vodní přehrada Youssef Ben Tachfine v pohoří Antiatlas, Národní park Souss Massa, zelené plantáže banánovníků, divoké pláže s jeskyněmi rybářů, "malá sahara" a na konec návštěva řemeslné dílny v opevněném městečku Tiznit, které se nazývá hlavním městem stříbra. Na závěr oběd v berberské restauraci.

RYBOLOV (cena cca 39 EUR)
Celodenní plavba lodí na moři. Budete mít možnost lovit (v létě lze chytit i žraloka), opalovat se, nebo se dokonce koupat. Během cesty chutné jídlo z čerstvých ryb a mořských plodů.

SAFARI BOU JERIF - 2 denní (cena cca 150 EUR)
Dvoudenní expedice jeepy na jih Maroka. Přejezd divokými plážemi, pobyt a oběd v Legzira Beach - známá pláž s obřími červenými skalními oblouky. Návštěva městečka Sidi Ifni (bývala španělská enkláva), tvrz Cizinecké legie, lov škorpiónů. Nocleh na poušti v pevnosti Bou Jerif. Následující den návštěva trhu velbloudů v Guelmim, přejezd k úpatí hor Antiatlasu, pobyt v opevněném městě Tiznit, prohlídka přehrady Youssef Ben Tachfine. V ceně: nocleh, 2 obědy, večeře a snídaně.

MALEBNÉ MĚSTEČKO ESSAOUIRA (cena cca 45 EUR)
Výlet do jednoho z nejkrásnějších městeček u pobřeží Atlantiku. Uvidíme rybářský přístav a bastion Scala de Ville. Projdeme se po židovské čtvrti Mellah a po křivolakých uličkách mediny. Essaouiru proslavily výrobky ze dřeva tújí a ze stříbra.

VYSOKÝ ATLAS - IMMOUZER (cena cca 60 EUR)
Výlet jeepy do pohoří Vysoký Atlas. Trasa vede přes Rajské údolí, berberské vesnice až do městečka Immouzer, které je známé díky svým vodopádům. Uvidíte překrásnou různobarevnou vysokohorskou krajinu a kaňony. Na konci výletu Vás čeká oběd v restauraci s výhledem na krásné panorama hor.

JÍZDA NA VELBLOUDOVI NEBO NA KONI (cena cca 25 EUR)
Možnost exotické projížďky na velbloudovi nebo na koni. Výhodou je také zajímavá cesta vedoucí přes prosté berberské osady, eukalyptové háje a údolí řeky Souss, kde s trochou štěstí můžete vidět růžové plameňáky!

HAMMAM (cena cca 39 EUR)
Tato relaxační procedura je kombinací sauny, vodní lázně, namydlení černým mýdlem z oliv, gommage peeling a hodinová masáž celého těla s éterickými oleji.

Upozornění! Prohlídky jsou vedeny v polštině. Jejich pořadatel není Rainbow Tours, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb, také stanovuje ceny a podmínky výletů, takže všechny stížnosti by měly být směrovány na pořadatele. Popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro podrobnější informace, prosím, kontaktujte našeho zástupce v Agadiru. Delegát je pouze zprostředkovatelem výletů. Min počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé z výletů organizovány.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, strava podle popisu ubytování, péče polského delegáta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu (netýká se All Inclusive) a další osobní výdaje.JinéObecné informace

Měna
MAD - marocký dirham, který není volně směnitelnou měnou mimo Maroko. Kurz je nastaven centrálně, takže nezáleží na tom, kde vyměníte peníze. Vezměte si s sebou EUR nebo USD. Kreditní karty jsou přijímány v restauracích a velkých obchodech, není problém použít bankomat.

Spropitné
Je obvyklé nechávat malé částky jako spropitné. Výdělky v Maroku nejsou vysoké a spropitné je často velká finanční pomoc. To platí zejména pro řidiče fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Je slušnost také dát malou odměnu místním lidem které si chcete vyfotit, v opačném případě se můžete dostat do nepříjemné situace.

Vízum
Každý cestující musí mít pas platný po dobu nejméně šesti měsíců ode dne odjezdu z Maroka. U pobytů do 90 dnů není vyžadováno vízum.

Čas
- 1 hodina času oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd od 40 MAD; voda 1,5 l - 5 MAD; 10 MAD pivo v obchodě.

Pošta
Většina hotelů má poštovní schránky, do kterých můžete vhodit pohlednice. Při nákupu pohlednic doporučujeme hned koupit známky pro leteckou poštu (cca 6.50 MAD).

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta za cca 50 MAD vystačí na krátký mezinárodní hovor. Mobilní telefony fungují po celém Maroku. Tarif roamingu si prosím zjistěte u operátora ještě před odjezdem na dovolenou.

Agadir
Agadir se nachází u Atlantského oceánu a je největším letoviskem v Maroku. Úžasná pláž je široká cca 300 m a dlouhá cca 8 km! Četné kavárny a obchody podél pobřežní promenády navozují skutečnou prázdninovou atmosféru. V Maroku najdeme spoustu francouzského vlivu, pro tuto zemi je typický neobvyklý mix kultur. Francouzského vlivu si můžete všimnout také v místní kuchyni.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.