Francouzský šarm a úžasná příroda

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Martinik, Guadeloupe, Dominika
Název ubytování Karibéa Amyris Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 73 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Méně tradiční, přesto nádherná kombinace tří karibských ostrovů. Objevte kouzlo pravého Karibiku, který je skrytý masové turistice a charterovým letům

Popis ubytování

Popis hoteluPoloha
Oblíbený hotelový komplex je součástí komplexu Karibea Resort St. Luce a nachází se necelých 5 km od městečka Saint Luce, 30 km od letiště, na jižním pobřeží ostrova.

Hotel
Celkem 300 pokojů je rozmístěno v třípatrových budovách v zahradě nad mořem. V hotelu najdete 2 restaurace, bar, bazén s lehátky, turistické centrum a půjčovnu automobilů.

Pokoje
Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, TV, klimatizací, telefonem, lednicí, trezorem, fénem a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady (výhled na moře za příplatek).

Aktivity
Tenisové kurty, stolní tenis, petanque, stolní hry, videohry v hotelové recepci. Za poplatek vodní lyže, potápění.

Popis lokality ubytování

Poloha hoteluPřímo u pláže

Program zájezdu

1 - 5. den (pondělí - pátek) Guadeloupe, Hotel:Fort Royal

V ranních hodinách odlet s přestupem v Paříži na Guadeloupe. Přivítání na letišti naším partnerem a transfer do hotelu Fort Royal 3*. Ubytování na 4 noci se snídaní. Z ostrova Guadeloupe doporučujeme navštívit činnou sopku La Soufriere, vodopády Cascade aux Ecrevisses, hlavní město Pointe a Pitre či úplný konec ostrova Grand Terre - Pointe de Chateaux. Lze si udělat jednodenní výlet na sousední ostrovy Les Saintes či Marie Galante.

5. - 10. den (pátek - středa) Dominika, Hotel:The Tamarind Tree

Transfer do přístavu a lodní přejezd na ostrov Dominika. Zde Vás vyzvedne hotelový transfer. Budete ubytováni v hotelu Tamarind Tree 2*+ na 5 nocí se snídaní. Dominika je nejméně zasažená turisty, nemá pěkné pláže, o to více si to vynahrazuje nádhernou přírodou. Doporučujeme turistiku v Národním parku Morne Trois Pitons, turistiku k horkým pramenům a jezeru Boling Lake, projížďkul odí pralesem po Indian River či návštěvu Indiánské vesnice. Pro méně zdatné turisty lze doporučit 7 km trasu podél jihozápadního pobřeží vulkanickou krajinou a sirnými prameny a vyhlídkou na Scotts Head.

10. - 14. den (středa - neděle) Martinik, Hotel:Karibéa Amyris...

Transfer do přístavu a lodní přejezd z Dominiky na Martinik. Přivítání a transfer do hotelu Amyris 3*, kde budete ubytováni na 4 noci se snídaní. Z ostrova Martinik doporučujeme navštívit město St. Pierre na severu, kterému se říká Pompeje Karibiku. Celé město skončilo pod popelem od činné sopky La Sufriere v roce 1902. Nejkrásnější pláže jsou na jihu v oblasti Diamant, St. Anne a Les Salines.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.