Deluxea - Constance Belle Mare Plage Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Belle Mare, Východní pobřeží
Název ubytování Constance Belle Mare Plage Resort
Typ ubytování Prestige room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 38 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Constance Belle Mare Plage Resort ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámHotel Belle Mare Plage se řadí k výjimečným hotelům luxusního řetězce Constance. Nachází se východním pobřeží ostrova Maurícius a lemuje jej krásná písčitá pláž. Hotel obklopuje všudypřítomná exotická zahrada, jejíž součástí jsou i vzácné druhy rostlin.
Ubytování zajišťují pokoje, suity a vily. Všechny hotely Constance kladou důraz na individuální přístup ke klientům, proto nabízí vše, co utvoří vaši dokonalou dovolenou, od luxusního ubytování, přes komfortní služby a kulinářské zážitky až po sportovní i relaxační vyžití.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníHotel prošel nedávnou rekonstrukcí, která jej povýšila mezi oblíbené luxusní hotely. Dlouhá a široká pláž, která náleží k resortu, je jednou z nejkrásnějších na ostrově.
Pokoje hotelu jsou velmi prostorné, s vlastním balkonem nebo terasou. Jsou situovány v nízkých budovách, a tak si všichni hosté užijí dostatek soukromí. I když resort zabírá velkou plochu, všechny ubytovací jednotky mají ve své blízkosti bazén, bar i restauraci. Pláž je přímo na dosah ruky. Ze svého pokoje na recepci nebo do restaurace se můžete nechat svézt golfovým vozíkem.
Výhodou jsou 2 vlastní golfové hřiště, z nichž jedno je přístupné pouze hostům hotelů Constance. Po dni stráveném na greenu můžete povečeřet v gurmánské restauraci Deer Hunter, kde vám naservírují delikátní mauricijské menu.
Skvělá je i hlavní restaurace La Citronnelle, která servíruje jídla formou rozsáhlých bufetů s vegetariánským koutkem.
Doporučit vám můžeme i vynikající masáže v lázních U SPA by Constance.Kategorie a vybavení pokojůHotel nabízí 92 pokojů typu Prestige, dále 137  Junior Suite a Junior Suite Beach Front a 6 Deluxe Suite. Možností k ubytování jsou i 2 nebo 3 ložnicové vily se soukromým bazénem nebo prezidentské vily v sekci Belle Mare Private Villas, který uvádíme jako samostatný hotel.
Standardním vybavením je klimatizace, Apple Mac Mini, satelitní televize, připojení k internetu, mini-bar, trezor, fén a 24 hodinová pokojová služba. Každá místnost je komfortně zařízena ve dřevě a mramoru. Každý pokoj i suita má vlastní balkon či terasu. Všechny pokoje se nacházejí v budovách o dvou patrech, s výhledem na moře nebo bazén.Pláž a mořeHotel se nachází přímo na několikakilometrové krásné pláži – Belle Mare. Pokryta je jemným bílým pískem. Vstup do moře je velmi pozvolný a plavecká část je ohraničena bójkami. Za touto hranicí se nachází prostor určený k vodním sportům. Gastronomie a hotelové restauraceHotel se nachází přímo na několikakilometrové krásné pláži – Belle Mare. Pokryta je jemným bílým pískem. Vstup do moře je velmi pozvolný a plavecká část je ohraničena bójkami. Za touto hranicí se nachází prostor určený k vodním sportům. Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu Belle Mare Resort 1hod 15min až 1hod 25min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.