Deluxea - Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Bel Ombre
Název ubytování Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort
Typ ubytování Deluxe Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 46 040 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámV termínu 15. 5. - 31. 8. 2017 bude probíhat rekonstrukce hotelu!
Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort je pětihvězdičkovým hotelem situovaným v Domaine de Bel Ombre na jihu ostrova společně s dalšími sesterskými resorty. Tento exkluzivní resort nabízí dokonalé zázemí pro příjemný útěk do exotického světa s opravdovým komfortem.
Najdete zde stylovou a elegantní koloniální architekturu, řadu restaurací a barů, svěží tropické zahrady, unikátní mistrovské golfové hřiště, blahodárné lázně Seven Colours Millesime Spa, bazén (600 m²), vyhřívaný bazén a nespočet pozemních a vodních aktivit. V Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort se budete moci kochat jedinečnými výhledy na moře a dopřávat si privilegia přímého přístupu na pláž. Hotel se pyšní také nabídkou tematických večerů a vysokou úrovní personalizovaných služeb. V neposlední řadě je třeba zmínit zdejší moderní a luxusní vybavení ubytování i hotelových prostorů a zařízení.
Skvělou dovolenou zde mohou strávit páry, rodiny i skupinky přátel. Mimo to je resort poctou pro irského botanika a přírodovědce Charlese Edwarda Telfaira, jenž hrál pomocnou roli ve vývoji Domaine de Bel Ombre, v 19. století.
Proč vybrat Heritage Le Telfair?

Gurmánská inspirace – Profesionální a oddaní kuchaři se budou starat o Vaše prvotřídní stolování od rána do večera. Budete si moci pochutnat na mauricijské, francouzské, japonské, asijské, britské, italské a indické kuchyni. K dalším specialitám patří proslulé steaky, mauricijské koláče a čaje, zdravé pokrmy, nejrůznější mořské plody a mnoho dalšího z místní a mezinárodní kuchyně.
Jedinečné mistrovské golfové hřiště – Hrajte golf jako šampioni na jediném mistrovské hřišti European Tour na Mauríciu. Hřiště bylo oceněno jako nejlepší v Indickém oceánu od World Golf Awards a CNN Travel.
Pro milovníky wellness – Speciální wellness balíček plný procedur, masáží, cvičení a zdravého stravování v nabídce od 1.11.2017. 
Přírodní krása hned na prahu dveří – Objevte místní mauricijskou faunu a floru v přírodní rezervaci o 1300 hektarech. K dispozici Vám bude zkušený průvodce, aby Vaše vzpomínky na zdejší přírodu byly opravdu nezapomenutelné.
Bezstarostná dovolená s dětmi – V rámci Heritage Resorts je postaráno také o miminka, děti a mladistvé, a to díky oddaným profesionálům a nekonečným možnostem v rámci prostorů a vybavení pro nejmenší hosty.

Služby a vybavení resortu
Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort si zachovává ryzího ducha mauricijské pohostinnosti a svým hostům nabízí bohaté služby a vybavení k prožití jedinečného pětihvězdičkového pobytu na Mauriciu.
Bezplatné služby a vybavení:
dětský klub Baby Timomo a Timomo & Friends a klub pro mládež, služby komorníka ve suitách, 24 hodinová vícejazyčná recepce s ochotným personálem (provedení resortem, možnosti rezervace taxi či jiných aktivit), šatna a sprchy pro hosty s dřívějším příjezdem či pozdním odjezdem z resortu, bezplatné WiFi připojení v rámci resortu, bezplatná kyvadlová doprava v rámci Domaine de Bel Ombre, knihovna, lékařská asistence (zdravotní sestra v hotelu), žehlička a žehlící prkno (na vyžádání).
Zpoplatněné služby:
služby prádelny, půjčovna aut, směnárna, kadeřnické služby, květinářství, taxi služby, transfery helikoptérou a transfery limuzínou.
Yu Lounge:
Salonek na letišti s pětihvězdičkovými službami pro hosty resortu Heritage Le Telfair. K dispozici je profesionální personál, imigrační služby, občerstvení a bar s nabídkou vybraných vín a šampaňského (za poplatek a nutno objednat a zaplatit před odletem v CK).Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníHeritage Le Telfair je elegantní hotel s koloniální atmosférou, v areálu se nachází historický zámeček Bel Ombre a protéká tudy řeka.
Jedná se o klidné místo pro zamilované páry, pro starší dvojice a všechny hosty, co si chtějí na dovolené odpočinout.
Doporučujeme klasický bar v koloniálním stylu s večerní živou hudbou, atmosféra tohoto místa je úžasná.
Gastronomii není co vytknout. 
Hotel má výborné restaurace. Zvýrazňuji zejména Chateau, starý koloniální dům z 18. Století, umístěný v zahradě na úbočí hor a připravuje zejména mauricijskou kuchyni a speciality ze zvěřiny. Ostatní restaurace v hotelu jsou menší, spíše klidnější (některé bufetové, další servírované). Typy kuchyně se střídají.
 Doporučujeme připlatit si za all inclusive. Na obědy si vybíráte z menu mezi výbornými saláty, dary moře a rybami. Výhodou je také velká pestrost alkoholu i fresh džusů.
 V okolní rezervaci Frederica se dají podniknout adrenalinové sporty jako jízda na čtyřkolkách, kdy vidíte divoká prasata i stáda jelenů v nedotčené přírodě. Na projížďce Vás vždy doprovází průvodce, který Vás před jízdou otestuje, zda zvládnete ovládání čtyřkolky.
Za zmínku rozhodně stojí i golfové hřiště Bel Ombre které patří mezi NEJ golfová hřiště na ostrově.Kategorie a vybavení pokojůHeritage Le Telfair Golf & Spa Resort disponuje 20 samostatnými vilami o 6 až 8 pokojích. Můžete si vybírat ze 158 prostorných pokojů a suit s výhledem na zahradu nebo na moře. Dekorace pokojů se pak vyznačuje stylem plantážových domů.
Některé pokoje a suity je možné propojit mezi sebou, aby byl zajištěn pohodlný pobyt také pro rodinnou dovolenou nebo pobyt s přáteli. 
 Pláž a mořeHotel má písečnou pláž, která je z jemného písku a jen menších kusů korálů. Umožňuje velmi dobrý přístup pro děti. Pláž je vhodná i pro dlouhé procházky , procházíte se po korálovém písku před sousedními hotely, i dál za hotel poslední. V moři samotném je bojkami vymezená oblast na plavání, která je výtečná (není zde žádný příboj), v moři je slabší proud, takže v jednom směru plavete rychleji než v opačném.
 Gastronomie a hotelové restauraceBěhem svého pobytu v Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort budete moci využívat nespočet restaurací a barů, a to nejenom v rámci jednoho hotelu, ale také v sesterských resortech situovaných v Domaine de Bel Ombre. Heritage Le Telfair jako samotný nabízí 3 rozmanité restaurace a 1 bar a salonek.
Celou řadu dalších restauračních zařízení, barů a salonků najdete v resortu Heritage Awali, v Golf Clubu či v C Beach Clubu. Poznejte taková kulinářská místa jako Balafon, Infinity Blue Restaurant & Cocktail Bar, Zafarani, Zenzi-Bar, Boma a Amafrooty.
Pro zajištění nejlepšího servisu je doporučeno rezervovat si místo v restauracích zejména při tematických večerech, abyste si mohli naplno užít gurmánské chvíle i autentickou zábavu.
Annabella’s
Hlavní hotelová restaurace Annabella’s je pojmenována po ženě Charlese Telfaira, který se zasloužil o rozvoj oblasti Domaine de Bel Ombre v 19. století. Tato moderní a elegantní restaurace se nechala inspirovat designem koloniálních dob z minulých dob. Annabella’s podává bohatou a rozmanitou mauricijskou kuchyni společně s mezinárodními pokrmy. V menu figurují také prvotřídní vína zejména z Francie a Jihoafrické republiky. Pokud si budete přát, můžete sledovat přípravu osobně díky tradiční otevřené kuchyni. K dispozici je také dětské menu.
Gin’ja
Tato komfortní nekuřácká restaurace s výhledem na moře servíruje kořeněnou a barevnou pan-asijskou kuchyni, která Vás vezme na imaginativní cestu Asií s její exotikou. Můžete se těšit na zaručený a sofistikovaný gastronomický večer. K dispozici je také interaktivní zážitek Teppanyaki. Restaurace s kapacitou pro 60 hostů je otevřena pouze v čase večeří (od 19:00 do 22:00), servírovaných formou à la carte a je určena jen pro dospělé hosty. Pro pány se doporučuje elegantní oděv.
Le Palmier
Le Palmier je venkovní restaurací a barem mezi bazénem a bílou písečnou pláží. Na pokrmech si můžete pochutnat v restauraci nebo je možné využít možnosti stolování na pláži či u bazénu. Menu zahrnuje lehká jídla, sendviče, pizzy a saláty. K osvěžení slouží kromě bazénu a moře také drinky a koktejly.
Cavendish Bar & Lounge
Cavendish je ideálním místem k vychutnání si lehkého občerstvení, aperitivů, rumů či koktejlů v relaxační atmosféře s klavírem. V prostředí připomínajícím anglický klub najdete také výběr z doutníků a celou řadu čajů. V baru najdete i knihovnu, šachy a kulečník.
Le Château de Bel Ombre
V elegantním sídle Charlese Telfaira z 19. století to vypadá, jakoby se čas zastavil. Tento překrásně zrekonstruovaný dům v srdci Domaine de Bel Ombre poskytuje dechberoucí výhledy na golfové hřiště, moře a okolní krajinu. Chlubí se koloniálním stylem s velkou verandou po všech stranách, s elegantními interiéry s obložením, vysokými stropy a staršími obrazy. Navíc je situován v krásné zahradě s prastarými stromy. Tento historický dům nyní slouží jako stylová, gurmánská a nekuřácká restaurace pro dospělé hosty s kapacitou 70 míst. Le Château de Bel Ombre slibuje opravdu unikátní gastronomický zážitek v romantickém prostředí. Tato restaurace, kde je nutná rezervace předem, je otevřena 5 dní v týdnu pouze na večeře à la carte od 19:00 do 22:00 a na požádání ji lze využít pro svatební hostinu či firemní událost. K dispozici je navíc kyvadlová doprava mezi hotelem a restaurací.
C Beach Club
Resorty Heritage jsou zasazeny do plážového prostředí s klidnou lagunou v měnících se odstínech tyrkysové, zelené a modré. Pláž s lehátky a slunečníky tak představuje skvělou alternativu pro polehávání u bazénu. Právě na pláži se Vám dostane služeb obsluhy s kávou, občerstvením a koktejly během celého dne, aniž byste museli opouštět prostředí jemného písku. C Beach Club je situován na vzdálenějším konci hotelu Heritage Le Telfair a nabízí také řadu sportovních a volnočasových zařízení. K dispozici je také bazén a zejména 2 restaurace a bar, stejně jako večerní zábava, diskotéky a párty. Sobotní noci si můžete navíc užít venkovní kino na pláži.
Cyan – hlavní restaurace v C Beach Clubu s kapacitou pro 72 hostů. Zdejší moderní a elegantní prostředí vytváří relaxační atmosféru s mezinárodní kuchyní v bufetovém menu. Restaurace Cyan je otevřena 5 dní v týdnu pouze na večeře, servírované bufetovou formou od 19:00 do 22:00 (neděle a pondělí uzavřena).
Coast – à la carte restaurace se 120 místy v C Beach Clubu nabízí relaxaci u bazénu s nerušeným výhledem na lagunu. V menu (od 12:30 do 15:00) najdete lehká obědová jídla s inspirací ze středomoří, grilovaná masa a zeleninu, pizzy a saláty. Restaurace je otevřena každý den.
Chill – bar Chill s 50 místy v C Beach Clubu se nachází na okraji písčité pláže a začíná ožívat především ve večerních hodinách. Bar je otevřen denně od 10:00 do 00:00.Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu Heritage Telfair 30min až 40min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími klienty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.