Deluxea - Le Canonnier

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Grand Bay (Grand Baie), Severní pobřeží
Název ubytování Le Canonnier
Typ ubytování Standard Room Garden
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 39 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa **** - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám 
 
Canonnier Beachcomber je rodinný resort na ostrově Maurícius, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní se svým hostům znovu otevírá. Jedná se o jedno z nejlepších rodinných středisek na ostrově. Resort se nachází na severozápadě Maurícia, na malém poloostrově obklopeném ze tří stran zlatavými plážemi a korálovým útesem.
Autentickou atmosféru hotelu násobí výhledy na třpytící se Indický oceán, svěží tropické zahrady, kaskádovité bazény a řetězce potoků. Místo, na kterém se nachází, svědčí o historické minulosti ostrova. Důkazem jsou zbytky koloniálního opevnění, stará děla a maják, nyní přeměněný na dětský klub.
Stačí pět minut jízdy a ocitnete se v živé oblasti zálivu Grand Baie, kde najdete restaurace, bary i obchody.
 Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníHotel je vhodný jak pro dvojice, tak pro rodiny s dětmi. Je velice populární pro svatby a svatební cesty. Díky blízkosti zálivu Grand Baie můžete navštívit obchody a restaurace, ideální tedy pro ty, kteří hledají živou atmosféru. V rámci programu all inclusive lze využívat zázemí hotelu Le Mauricia, který je na opačné straně zálivu. Hotel je zajímavý tím, že má tři pláže.Kategorie a vybavení pokojůResort svým návštěvníkům nabízí ubytování v 283 pokojích několika kategorií. Pokoje jsou umístěné ve dvou až třípodlažní hotelové budově a nabízí výhled na moře nebo do zahrady s bazénem. 
K vybavení všech pokojů patří wifi připojení, klimatizace, trezor, telefon s IDD, televize, minibar s čajem a kávou zdarma, fén.Pláž a mořeV těsné blízkosti resortu Canonnier Beachcomber se nacházejí krásné pláže se zlatým pískem, které hotel obklopují ze tří stran. Lemují je palmy a tropická zahrada, k dokonalému odpočinku tu slouží lehátka a slunečníky. Pláže omývá tyrkysové moře, na kterém se pohupují lodě. Gastronomie a hotelové restauraceVšechny restaurace v resortu jsou architektonicky navrženy tak, aby byly v souladu s tropickou přírodou a umožňovaly Vám vychutnat si excelentní jídla všech možných chutí.
Le Frangipanier je hlavní hotelová restaurace usazená mezi palmami v nádherném otevřeném prostoru s vyhlídkou na bazén. Restaurace se specializuje na bufetové a „live“ vaření. Jídlo je připravováno přímo před vašima očima. Děti zde mohou využít speciální koutek.
Restaurace Le Navigator je umístěna mimo hlavní část resortu v bývalém koloniálním sídle. Sousední bar je obložen dřevem, kamenem a doškami. Na terase restaurace jsou působivé kanóny z 18. století. Terasa je perfektním místem na romantickou večeři s výhledem na okolní ostrůvky. Otevřeno v čase oběda (12:30–14:30) a večeře (19:30–21:30).
Italskou kuchyni servíruje restaurace La Serenata. Podávají se tu pouze večeře. Restaurace se nachází v srdci hotelu a je elegantním a zároveň útulným místem k posezení pro maximálně šedesát hostů.
Resort také nabízí občerstvení ve dvou barech. Le Planteur Bar se širokou terasou je otevřen přes den a večer a kromě nápojů nabízí od 10:00 do 16:00 také sendviče. Le Navigator Bar je přidružen k stejnojmenné restauraci a nabízí svým návštěvníkům občerstvení až do dvou do rána.
V hotelu je možnost příplatku all inclusive, které zahrnuje všechna jídla a nápoje během dne včetně vín a místních alkoholických nápojů. Dále je v ceně piknikový koš na výlety, mini bar, čaj a káva na pokoji, vodní a pozemní sporty a dětský klub.Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu Canonnier Beachcomber trvá 1hod30min až 1hod40min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.