Deluxea - Lux Belle Mare

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Belle Mare, Východní pobřeží
Název ubytování Lux* Belle Mare
Typ ubytování Junior Suite
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 36 310 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

LUX* Belle Mare ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámLUX* Belle Mare je luxusní hotel prozářený mauricijskou energií a pohostinností. Nachází se v malebné přímořské vesničce Belle Mare, na východním pobřeží ostrova Maurícius.
Užijete si zde nekonečně dlouhou bílou pláž a tradiční doškové vilky. Hotel je velmi moderní, interiéry navrhla mezinárodní designérka Kelly Hoppen.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníHotel disponuje dlouhou pláží s nádherným bílým pískem. Doškové střechy a krásné palmy vytvářejí úžasné tropické prostředí.
Lux* Suity prošly rekonstrukcí a jsou v moderním bílém provedení naprosto úžasné. Je zde jeden z největších bazénů na ostrově o velikosti 2000 m². Všechny Suity ubytují dvě dospělé osoby a až dvě děti, což je ideální pro rodiny.Kategorie a vybavení pokojůHotel nabízí tradiční mauricijské ubytování v suitách i privátních vilách. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře, k bazénu nebo do zahrady. Probouzet se tu budete za zvuků Indického oceánu a šelestu palem. Celkem můžete vybírat z 11 kategorií ubytování, vhodný příbytek tu najdou i rodiny a novomanželé na líbánkách.Pláž a mořeMístní pláž patří mezi ty nejkrásnější na ostrově. Indický oceán tu omývá jemný, čistě bílý písek. Díky takové scenérii snadno zapomenete na všední starosti a začnete si naplno užívat ostrovního života se vším, co nabízí.Gastronomie a hotelové restauraceLehké, svěží a neodolatelné. Takové jsou pokrmy připravované v restauracích hotelu LUX* Belle Mare. Letovisko se může pochlubit vlastní suchou komorou, kde zraje maso, grilovanými pochoutkami i zbrusu novou zmrzlinovou laboratoří, kde jsou mražené lahůdky ručně vyráběny. Bon apetit!
Hlavní hotelová restaurace nese název MIXE. S akcentem na tradiční ostrovní kuchyni se tu připravují snídaně (7:00 – 10:30) a večeře (19:00 – 22:30). Gurmánské zážitky jsou dotvářeny výhledem na třpitivý oceán, tradičními rytmy a výkony tanečníků Sega. Chcete-li prožít Maurícius na vlastní kůži, pak jste na správném místě.
Beach Rouge je moderní, uvolněná plážová restaurace. Na lístku najdete to nejlepší z oblíbených prázdninových pokrmů a také svěží koktejly. V čase od 12:30 do 3:30 se zde podává oběd a od 19:00 do 22:30 je pro hosty připravována večeře.
Duck Laundry je restaurace vyhrazená moderní podobě čínské kuchyně, jejíž specialitou jsou pokrmy s kachním masem. Restaurace otvírá ve večerních hodinách (18:30 – 22:30). 
Restaurace Amari by Vineet vyznává gastronomii indického subkontinentu a pod vedením michelinskou hvězdičkou oceněného šéfkuchaře (Vineet Bhatia) nabízí její nejluxusnější podobu. Dýchejte opojnou vůni čerstvých bylinek a koření, dopřejte si tradiční jídla a kochejte se výhledem na oceán.
Minipivovar K-Bar Vás občerství svými koktejly s dračí tematikou. Na čepu je k dispozici exkluzivní spektrum točených piv. K-Bar je pojmenován po designérce Kelly Hoppen. Snadno zde uhasíte žízeň i si zalenošíte na pohodlných pohovkách a užijete si výhled na lagunu.
Hotel LUX* Belle Mare disponuje také skvělým barem Mari Kontan, čajovnou Tea House a kavárnou Café LUX*, kde si klienti můžou vychutnat právě umletou kávu.Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu LUX* Belle Mare 1hod10min až 1hod20min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.