Deluxea - Lux Belle Mare

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Belle Mare, Východní pobřeží
Název ubytování Lux* Belle Mare
Typ ubytování Junior Suite
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 38 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

LUX* Belle Mare ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámLUX* Belle Mare je luxusní hotel, ze kterého vychází zářivá energie a pohostinnost mauricijského života. Nachází se v malebné přímořské vesničce Belle Mare, na východním pobřeží ostrova Maurícius.
Užijete si zde nekonečně dlouhou bílou pláž pláž a tradiční doškové vilky. Hotel je velmi moderní, interiéry navrhla mezinárodní designérka Kelly Hoppen.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníHotel disponuje dlouhou pláží s nádherným bílým pískem. Doškové střechy a krásné palmy vytvářejí úžasné tropické prostředí.
Lux* Suity prošly rekonstrukcí a jsou v moderním bílém provedení naprosto úžasné. Je zde jeden z největších bazénu na ostrově o velikosti 2000 m². Všechny Suite ubytují dvě dospělé osoby a až dvě děti, což je ideální pro rodiny.Kategorie a vybavení pokojůHotel nabízí tradiční mauricijské ubytování v suitách i privátních vilách. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře, k bazénu nebo do zahrady. Probouzet se tu budete za zvuků Indického oceánu a šelestu palem. Celkem můžete vybírat z 11 kategorií ubytování, vhodný příbytek tu najdou i rodiny a novomanželé na líbánkách.Pláž a mořeMístní pláž patří mezi jedny z nejkrásnějších pláží na ostrově. Nejjemnější čistě bílý písek tu omývá Indický oceán. Díky takové scenérii snadno zapomenete na všední starosti a začnete si naplno užívat ostrovního života se vším, co nabízí.Gastronomie a hotelové restauraceLehké, svěží a neodolatelné. Takové jsou pokrmy připravované v restauracích hotelu LUX* Belle Mare. Letovisko se může pochlubit vlastní suchou komorou, kde zraje maso, grilovanými pochoutkami i zbrusu novou zmrzlinovou laboratoří, kde jsou mražené lahůdky ručně vyráběny. Bon apetit!
Hlavní hotelová restaurace nese název The Kitchen. Vaří se tu tradiční ostrovní kuchyně na pozadí třpytivého oceánu. Gurmánské zážitky dotváří tradiční rytmy a tanečníci Sega. Chcete-li prožít Maurícius na vlastní kůži, pak jste na správném místě.
Beach Rouge je módní, uvolněná, plážová restaurace. Na lístku najdete to nejlepší z oblíbených prázdninových pokrmů včetně svěžích koktejlů.
Východu je zasvěcena restaurace East. Prim zde hrají čínští kuchaři. Ve večerních hodinách restaurace nabízí sushi bar.
Restaurace Senses vyznává gastronomii indického subkontinentu. Dýchejte opojnou vůni čerstvých bylinek a koření, dopřejte si tradiční jídla a pokochejte se výhledem na oceán.
Minipivovar K-Bar Vás občerství se svými koktejly inspirovanými draky. Na čepu je k dispozici exkluzivní spektrum točených piv. K-Bar je pojmenován po designérce Kelly Hoppen. Zde snadno uhasíte žízeň i si zalenošíte na pohodlných pohovkách a užijete si výhled na lagunu.
Hotel LUX* Belle Mare disponuje také skvělým barem Mari Kontan a kavárnou Café LUX*, kde si klienti můžou vychutnat právě umletou kávu.Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu LUX* Belle Mare 1hod10min až 1hod20min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.