Deluxea - Shandrani Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Blue Bay
Název ubytování Shandrani Resort & Spa
Typ ubytování Superior Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 34 560 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Shandrani Beachcomber Resort & Spa ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámResort Shandrani, z hotelového řetězce Beachcomber, je postaven v jihovýchodní části ostrova Mauritius. Tato oblast je lidskou rukou téměř nedotčena. Resort je obklopen tropickou zahradou a pyšní se přístupem na tři nádherné pláže. U recepce je hlavní bazén, na který navazuje mělčí pláž, vhodná především pro děti. Rodiče mohou odpočívat na lehátkách a děti nechat vyžít ve vodě. Další pláž je v části Deluxe pokojů, která je dlouhá, je zde příjemný vstup do vody. Můžete si zde půjčit kajaky, šlapadla nebo vybaevní na šlorchlování.  Na poslední pláži, která je nekonečně dlouhá, narazíte na konci resortu. Je divoká, s velkými vlnami a hloubkou na plavání. Každý si najde tu svou pláž, která mu bude maximálně vyhovovat.
Jedná se o příjemný hotel s živou atmosférou, v zátoce Blue Bay Marine Park, která je proslulá svým bohatým podmořským životem. Šnorchlovací vybavení s sebou!
Krásný čas zde prožijí rodiny, milovníci přírody i vyznavači aktivní dovolené. Dokonalý servis vám zaručí program All inclusive, díky kterému bude postaráno o každé vaše přání.
Součástí resortu je i 9ti jamkové golfové hřiště. Je rozprostřeno nenásilnou formou po celém resortu a je ideální jako tréninkové hřiště. Vybavení Vám zde za poplatek půjčí. Každý den je i zdarma lekce, kde si můžete vyzkoušet první kontakt s golfovou holí a zkusit odpaly.
 Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.
Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.Naše doporučeníResort Shandrani si snadno zamilujete. Jedná se o poměrně velký hotel, který se rozkládá podél celé laguny Blue Bay. Nachází se kousek od letiště, a tak jsou vidět i slyšet letadla.
Všechny pokoje mají výhled na moře, některé jsou v přízemí s terasou, jiné v patře s balkonem. 
Pláže jsou tu skutečně krásné a moře vybízí ke šnorchlování i plavání. Můžete zde také vyzkoušet široký výběr vodních sportů.
V programu All inclusive jsou zahrnuty i aktivity jako je tenis či golf – Shandrani disponuje devíti jamkovým golfovým hřištěm.
Čekají tu na vás i luxusní gastronomické zážitky a All Inclusive zahrnuje všechny restaurace, ve kterých se podává italská, francouzská, thajská i mezinárodní kuchyně.Kategorie a vybavení pokojůHotel je ideální pro milovníky aktivní dovolené. Resort tvoří budovy maximálně třípodlažní s doškovou střechou. Tyto vily jsou rozmístěné v tropické zahradě, která se vine podél členitého pobřeží zálivu s křišťálově čistou vodou. Všech 327 pokojů má výhled na moře.
Pokoje typu Deluxe a Superior jsou nabízeny i ve variantě Family, tedy vzájemně propojitelné zamykacími dveřmi.Pláž a mořeTato část ostrova nabízí hned tři pláže, některé z nich jsou dokonalou součástí okolní přírody, které se lidské ruka nedotkla. Pokryté jsou bělostným jemným pískem. Moře, omývající jih ostrova, nabízí pestrý podmořský svět a skvělé sportovní vyžití. Gastronomie a hotelové restauraceJestli v některém hotelu platí plné využití programu All inclusive, pak je to v hotelu Shandrani. Výhody můžete čerpat od okamžiku příjezdu do okamžiku opuštění hotelu bez ohledu na check in/out. Program zahrnuje přepychové bufetové stoly a á la carte večeře ve čtyřech hotelových restauracích, neomezené množství vín a známých alkoholických značek. Dále servis na pláži a u bazénu, mini-bar, neomezené vodní lyžování, ,neomezený vstup na  devíti jamkové „pitch & putt" golfové hřiště, mini-club pro děti ve věku od 3 do 12 let  a sporty, jako je volejbal, fotbal, horská kola, jóga, windsurfing, jachting, kajaky a tenis.             
Shandrani Resort nabízí celkem 4 úžasné restaurace, které podpoří vaši dokonalou dovolenou a pozvednou ji do nebeských sfér.
Restaurace Le Grand Port nabízí mezinárodní kuchyni podávanou v sofistikovaném stylu. Podávají se zde snídaně a obědy i večeře formou bufetu.
Italské a středomořské kuchyni je zasvěcena restaurace Porto Vechio, kam si můžete zajít na oběd i na večeři. Pokrmy jsou zde servírovány formou menu á la carte.
Přímo na pláži se nachází Le Sirius. Nabízí stolování pod širým nebem, v obklopení tropických palem. Na lístku najdete mezinárodní pokrmy. Podávají se zde i snídaně, obědy i večeře.
Poslední restaurací hotelu je Teak Elephant. Tuto restauraci si prostě zamilujete. Vzduchem se nese vůně Thajska. Podávají se zde pouze večeře s denní nabídkou 5ti chodového menu thajské kuchyně.
Hotel disponuje i dvěma bary, jeden nese název Blue Bay Bar, otevřen je od jedenácté dopolední do půl dvanácté večerní. Druhý bar se jmenuje Sirius Bar a nabízí posezení do desáté hodiny večerní.
Klienti hotelu Shandrani s programem All inclusive Platinum mohou vyzkoušet i restaurace i v ostatních hotelech řetězce Beachcomber na ostrově – Le Canonnier, Le Mauricia a Le Victoria. Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu Shandrani trvá pouze 10min až 15min. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.