Deluxea - Shandrani Resort & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Blue Bay
Název ubytování Shandrani Resort & Spa
Typ ubytování Superior Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 50 540 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Shandrani Beachcomber Resort & Spa ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámResort Shandrani, z hotelového řetězce Beachcomber, je postaven v jihovýchodní části ostrova Mauritius. Tato oblast je lidskou rukou téměř nedotčena. Resort je obklopen tropickou zahradou a pyšní se přístupem na tři nádherné pláže.
Jedná se o příjemný, luxusní hotel s velmi živou atmosférou, v zátoce Blue Bay Marine Park, která je proslulá svým bohatým podmořským životem. Šnorchlovací vybavení s sebou!
Krásný čas zde prožijí rodiny, milovníci přírody i vyznavači aktivní dovolené. Dokonalý servis vám zaručí program All inclusive, díky kterému bude postaráno o každé vaše přání.
Naše doporučení
Resort Shandrani si snadno zamilujete. Jedná se o poměrně velký hotel, který se rozkládá podél celé laguny Blue Bay. Nachází se kousek od letiště, a tak jsou vidět i slyšet letadla.
Všechny pokoje mají výhled na moře, některé jsou v přízemí s terasou, jiné v patře s balkonem. 
Pláže jsou tu skutečně krásné a moře vybízí ke šnorchlování i plavání. Můžete zde také vyzkoušet široký výběr vodních sportů.
V programu All inclusive jsou zahrnuty i aktivity jako je tenis či golf – Shandrani disponuje devíti jamkovým golfovým hřištěm.
Čekají tu na vás i luxusní gastronomické zážitky a All Inclusive zahrnuje všechny restaurace, ve kterých se podává italská, francouzská, thajská i mezinárodní kuchyně.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůLuxusní hotel je ideální pro milovníky aktivní dovolené. Resort tvoří budovy maximálně třípodlažní s doškovou střechou. Tyto vily jsou rozmístěné v tropické zahradě, která se vine podél členitého pobřeží zálivu s křišťálově čistou vodou. Všech 327 pokojů má výhled na mořePláž a mořeTato část ostrova nabízí hned tři pláže, některé z nich jsou dokonalou součástí okolní přírody, které se lidské ruka nedotkla. Pokryté jsou bělostným jemným pískem. Moře, omývající jih ostrova, nabízí pestrý podmořský svět a skvělé sportovní vyžití. Gastronomie a hotelové restauraceJestli v některém hotelu platí plné využití programu All inclusive, pak je to v hotelu Shandrani. Výhody můžete čerpat od okamžiku příjezdu do okamžiku opuštění hotelu bez ohledu na check in/out. Program zahrnuje přepychové bufetové stoly a á la carte večeře ve čtyřech hotelových restauracích, neomezené množství vín a známých alkoholických značek. Dále servis na pláži a u bazénu, mini-bar, neomezené vodní lyžování, ,neomezený vstup na  devíti jamkové „pitch & putt" golfové hřiště, mini-club pro děti ve věku od 3 do 12 let  a sporty, jako je volejbal, fotbal, horská kola, jóga, windsurfing, jachting, kajaky a tenis.             
Shandrani Resort nabízí celkem 4 úžasné restaurace, které podpoří vaši dokonalou dovolenou a pozvednou ji do nebeských sfér.
Restaurace Le Grand Port nabízí mezinárodní kuchyni podávanou v sofistikovaném stylu. Podávají se zde snídaně a obědy i večeře formou bufetu.
Italské a středomořské kuchyni je zasvěcena restaurace Porto Vechio, kam si můžete zajít na oběd i na večeři. Pokrmy jsou zde servírovány formou menu á la carte.
Přímo na pláži se nachází Le Sirius. Nabízí stolování pod širým nebem, v obklopení tropických palem. Na lístku najdete mezinárodní pokrmy. Podávají se zde i snídaně, obědy i večeře.
Poslední restaurací hotelu je Teak Elephant. Tuto restauraci si prostě zamilujete. Vzduchem se nese vůně Thajska. Podávají se zde pouze večeře s denní nabídkou 5ti chodového menu thajské kuchyně.
Hotel disponuje i dvěma bary, jeden nese název Blue Bay Bar, otevřen je od jedenácté dopolední do půl dvanácté večerní. Druhý bar se jmenuje Sirius Bar a nabízí posezení do desáté hodiny večerní.
Klienti hotelu Shandrani s programem All inclusive Platinum mohou vyzkoušet i restaurace i v ostatních hotelech řetězce Beachcomber na ostrově – Le Canonnier, Le Mauricia a Le Victoria. Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu Shandrani 10min až 15min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.