Deluxea - The Oberoi

***** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Pointe Aux Piments (Balaclava), Západní pobřeží
Název ubytování The Oberoi
Typ ubytování Luxury Vila s bazénem
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 149 510 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

The Oberoi ****** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámExkluzivní a intimní hotel Oberoi se nachází v Želví zátoce, na severozápadním pobřeží ostrova Maurícius. Obklopen je tropickou zahradou a dominuje mu bazén s průzračnou vodou.
V těsné blízkosti hotelu se vine pláž s bílým pískem ve tvaru tří půlkruhů a nabízí nádherné výhledy na tyrkysově modrou lagunu i majestátní hory v pozadí.
Architektura hotelu kombinuje kámen, dřevo a došky. Tyto přírodní materiály jsou zcela v souladu s tropickou krásou ostrova a hotel tak vytváří pohádkový dojem a idylickou atmosféru. Toto místo si zamilují všechny romantické duše.
Oberoi je ideálním místem pro páry, které si chtějí užívat intimní dovolenou v ráji.
Transfer z letiště do hotelu Oberoi zabere cca hodinu a pětadvacet minut. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve třech hotelech.
DOPORUČENÍ SPECIALISTŮ – OSOBNĚ JSME HOTEL NAVŠTÍVILI
Oberoi je velice privátní hotel vilkového typu. Servis zde funguje na vysoké úrovni. Skvělé jsou Luxury Vily s bazénem, honosné vybavení všech vil včetně mramorové vany.
Hotel má menší pláže ohraničené velkými kameny, což poskytuje hodně soukromí.
Architektura s doškovými střechami a různými dekoracemi v zahradě celého hotelu dělá tento hotel nezapomenutelný a odlišný.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůHotel Oberoi zahrnuje ubytování v luxusních vilkách s privátní zahradou nebo soukromým bazénem. Všechny příbytky jsou vybaveny: satelitní televizí a DVD přehrávačem, bezdrátovým připojením k internetu, elektronickým trezorem, telefonem s přímou volbou, osobním barem, 24 hodinovou soukromou jídelnou, napájecí stanicí pro iPod a kávovarem Nespresso.
Každý pokoj zahrnuje romantickou postel s nebesy, koupelny jsou vybavenu samostatným sprchovým koutem a vanou v mramoru, ze které je výhled do zahrady. Pláž a mořeU hotelu se nachází pláž, pokrytá jemným bílým pískem ve tvaru tří půlkruhů. Jedná se o dokonalé místo ke slunění, ale i hrám v písku. Pláž je kratší, místy jsou kameny. Výhledy se otevírají nejen na lagunu, ale i na rozmanité krásy ostrova.Gastronomie a hotelové restauraceRestaurace hotelu Oberoi je tradičním dřevěným zázrakem s doškovou střechou, zasazeným do prostředí palem a s výhledem na Indický oceán. Najíst se můžete uvnitř nebo venku pod hvězdami. Nabídka pokrmů zahrnuje evropskou, orientální a kreolskou kuchyni. Nebeskou atmosféru dokreslují svíčky plující po vodní hladině bazénu, exotické květiny, večerní písně a úchvatné západy slunce.
Druhá restaurace, On The Rocks Restaurant, kromě úchvatných výhledů nabízí čerstvé saláty, těstoviny, pizzu, sendviče a barbecue. Otevřena je na obědy a večeře.
Místní bar otevírá své brány od jedenácté dopolední do jedenácté večerní. Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu Oberoi 1hod15min až 1hod25min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.