Dovolená na míru - The Residence Mauritius

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Belle Mare, Východní pobřeží
Název ubytování The Residence Mauritius
Typ ubytování Colonial Garden View Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 55 810 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

The Residence Mauritius ***** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámThe Residence na Mauriciu se stane místem, na nějž budete navždy vzpomínat. Harmonické splynutí tradic a moderního vybavení dělají z tohoto hotelu opravdový klenot mezinárodní hotelové scény. V soutěži čtenářů UK Conde Nast Traveller Reader Travel Avards 2009 získal 13. místo a zařadil se tak mezi ty nejlepší na celém blízkém východě, v Africe a Indickém oceánu.
Hotel je umístěný na východním pobřeží ostrova a je tak po celé délce lemován přenádhernými plážemi s jemným bílým pískem a tropickými zahradami, které tak dotváří tu pravou atmosféru tropického ostrova.
Dokonalou atmosféru koloniálního paláce dávných dob navodí delikátní exotická jídla podávaná v hotelových restauracích a služby osobního majordoma (poskytované ke všem apartmánům).
 Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.
Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.Kategorie a vybavení pokojůV nabídce hotelu je 135 pokojů o rozloze od 54 do 58 m2 a 28 apartmánů o rozloze od 86 do 164 m2 nápaditě zdobených směsí střídmosti a elegance. Ke každému apartmánu je přiřazen majordomus, který Vám bude plně k dispozici. Vybalí a zabalí Vaše zavazadla, přichystá relaxační koupel a dokonce vypere a vyžehlí Vaše oděvy.
Představte si, jak paprsky slunce prosvítají skrze okenice do interiéru Vašeho apartmá a vytváří v něm melodickou hru světel a stínů, která se odráží na nábytku z medového dřeva a tepaného kovu, dále pak do přepychové koupelny v elegantní kombinaci dřeva a mramoru.
Pro zachování dokonalého dojmu i po západu slunce jsou zde přichystané aromatické lampy s vonnou esencí z „Ylang, Ylang“.
Vybavení:

24hodinové služby soukromého majordoma,
klimatizace,
satelitní LCD televize,
přístup na internet,
DVD přehrávač,
přímé telefonní linky,
minibar a elektronický safe,
zařízení na přípravu kávy a čaje,
prádelní servis,
bezplatný servis na vybalování zavazadel po příjezdu (2kusy na osobu).Gastronomie a hotelové restauracePýchou hotelu je bezesporu jeho kuchyně, která využívá prostředků místního pěstitelství k vytváření nezapomenutelných kulinářských prožitků. Ve všech hotelových restauracích je tak možné zažít jedinečnou symfonii vůní, chutí a barev těch nejlepších receptů z celého světa.
The Dinning Room
K objevení tisíce a jedné chuti jedinečné místní kuchyně Vás jistě naláká důmyslný dřevěný interiér restaurace s výhledem na bazén. Vychutnejte si královskou snídani s výběrem, jak klasického snídaňového menu, tak i místních specialit doplněných čerstvě lisovanou ovocnou šťávou.Večer je pro Vás připraveno menu á la carte, v němž naleznete kombinaci mezinárodních receptů s opojným kořením Mauriciu, které Vám na jazyku vytvoří nepřekonatelné splynutí chutí. Otevřeno od 7:30 do 10:30 a poté od 19:30 do 22:30.
The Verandah
Verandah Vám nabídne ideální lehké polední menu podávané u bazénu s výhledem na moře. Okuste z širokého výběru zapékaných sendvičů, bohatých salátů, čerstvé pizzy přímo z pece, nebo svěžího ochlazení v podobě čerstvé domácí zmrzliny. Otevřeno od 12:00 do 3:00.
The Plantation
Velkolepost přímořského prostředí se zde snoubí s kreolskou kuchyní a vytváří tak restauraci, která je jednou z nejlepších na ostrově. Zde budete mít možnost ochutnat nejčerstvější plody moře získávané původními způsoby lovu.Několik večerů v týdnu jsou zde k vidění živá vystoupení tance Sega a představení původní místní zábavy. Otevřeno od 12:00 v poledne do 15:00 a poté od 19:30 do 22:30.
The Gourmet Kiosque
Kiosque je příhodně umístěný v těsné blízkosti bazénu a nabízí tak vynikající odpolední svačinu v podobě vaflí, palačinek a velkého výběru lahodné zmrzliny. Otevřeno od 15:00 do 18:00.
Bar (500m²)
Rozsáhlá místnost plná pohodlných širokých pohovek a křesel jen diskrétně osvětlená tak, aby vytvářela ideální atmosféru pro naprostý prožitek z pozdní snídaně, tradičního odpoledního čaje i při večerním koktejlu. Živá hudba Vám zde bude dělat společnost až do pozdních večerních hodin. Otevřeno od 10:30 do půlnoci.Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu Residence trvá 1hod10min až 1hod20min. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.