Long Beach Golf & Spa Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Východní pobřeží
Název ubytování Long Beach Golf & Spa Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 59 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Inex
Popis zájezdu

Unikátní moderní resort společnosti Sun Resorts v tropické zeleni, jehož koncept je zaměřen na kombinaci uvolněného plážového stylu a městského centra s restauracemi, bary a obchůdky na náměstíčku Piazza!

Popis stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE. Od 1.11.2016 polopenze, možnost dokoupení plné penze nebo ALL INCLUSIVE.

Popis ubytování

UbytováníUnikátní moderní resort společnosti Sun Resorts v tropické zeleni, jehož koncept je zaměřen na kombinaci uvolněného plážového stylu a městského centra s restauracemi, bary a obchůdky na náměstíčku Piazza!

Popis lokality ubytování

polohavýchodní pobřeží ostrova, leží na krásném zeleném poloostrově Belle Mare u 1300 m dlouhé a 40 m široké bělostně písečné pláže s křišťálově průzračnou lagunou nabízející vhodné podmínky pro šnorchlování mezi vzácnými korálovými útvary. Vzdálenost od letiště cca 60 minut jízdy, od hl. města Port louis cca 40 minut jízdy. Klienti mají také možnost volného vstupu do blízkého golfového klubu Ile aux Cerfs Golf Course vč. transferu zdarma.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.