Lux Tamassa

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Bel Ombre
Název ubytování Lux* Tamassa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 46 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Blue Sky Travel
Popis ubytování

UbytováníCelková kapacita: 214 pokojů s balkonem či terasou se liší velikostí a designem. Základní vybavení: klimatizace, stropní ventilátor, satelitní TV, trezor, minibar, telefon, vysoušeč vlasů, zařízení k přípravě kávy a čaje. Koupelna má vanu i sprchový kout. Kategorie:
* standard pokoje (43 m2)
* 8 rodinných pokojů (59 m2) - pro děti palanda
* superior pokoje (43 m2)
* deluxe pokoje (43 m2)VybaveníZdarma: 3 bazény (2 obklopené pískem), vodní sporty (windsurfing, šlapadla, kajaky, loďky se skleněným dnem, vodní lyžování, šnorchlování, aquaaerobic), posilovna, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, dětský klub (pro děti 3-12 let), klub pro teenagery od 12 let, vstup na diskotéku do hotelového nočního klubu, Wi-Fi připojení po celém resortu. Za poplatek: rychlolodě, potápění, horská kola, biliár, lázně (masáže a jiné odpočinkové kúry). Zábava a animace: večerní zábavní programy, diskotéka (otevřena jen některé dny)
- další: autopůjčovna, knihovna, herna, boutique, možnost hlídání dětí, doktor (09:00-19:30h)

Popis lokality ubytování

PolohaPoloha: na klidném místě na jihozápadním pobřeží ostrova. Okolní kopcovitá krajina porostlá tropickou vegetací láká k procházkám či projížďkám. Hotel je vzdálen od letiště cca 45 min. jízdy. Pláž: s bílým pískem přímo u hotelu, doporučujeme boty do vody, pozvolný vstup do moře.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.