Modrý Maurícius - Zilwa Attitude

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Grand Gaube
Název ubytování Zilwa Attitude
Typ ubytování Superior room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 29 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Zilwa Attitude **** - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám„Zilwa“ v kreolštině znamená ostrovan. Toto slovo skvěle vystihuje podstatu hotelu Zilwa Attitude, který odráží přátelskou atmosféru ostrova v jeho autentičnosti. Personál hotelu si dobře uvědomuje, že lidé sem přijíždějí na dovolenou, kterou chtějí strávit na tropickém ostrově. A přesně takové zážitky zde můžete očekávat. Zilwa Attitude se nachází na severním pobřeží, v Kalodyne, v blízkosti rybářské vesnice Grand Gaube. Jeho koncept je 100% mauricijský a je opravdovým ztělesněním ducha a tradic tohoto ostrova.
Hotel se pyšní čtyřmi hvězdami a je dokonalým místem, kde si můžete dobít baterky, zpomalit a poznat co nejvíce z úžasného ostrova, jakým je Maurícius. Tomu jde vstříc už design hotelu, který se odvolává k rustikálnímu stylu a tradičnímu mauricijskému bydlení. 
Zilwa Attitude se nachází přímo na písečné pláži s výhledem na pět ostrovů. Jen pár desítek metrů od pobřeží spatříte dva soukromé ostrůvky: Gran Zil a Ti Zil. Na ty se můžete dopravit od hotelového mola a strávit zde chvilky v klidu a soukromí. Personál tady také organizuje barbecue na pláži nebo masáže.
Hotel tvoří celkem 214 pokojů, některé jsou vhodné pro rodiny s dětmi, jiné pro páry. Místní gastronomii mohou hosté okusit v jedné z pěti restaurací.
Skvělé chvíle si zde užijí i děti v dětském klubu, který tvoří opravdová loď zakotvená v zahradě. Děti i rodiče potěší i spousta mělkých bazénků s možnostmi zábavy pro nejmenší.
Pár hledající klid ocení naopak hluboký kaskádovitý bazén u baru a pokoje typů Couple umístné v klidné části hotelu, jen pár kroků od lázní. 
Hotel navíc nabízí prostory pro konání konferencí.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníZilwa Attitude Vás okamžitě okouzlí svou neformální přátelskou atmosférou a ostrovním duchem. Od první chvíle z Vás spadne napětí a Vy se začnete se zájmem rozhlížet po působivém okolí. Z hotelové recepce se otevírá krásný pohled na terasovité bazény, zářivou pláž, tyrkysové moře a malé ostrůvky. 
Hotel je vhodný pro páry i pro rodiny. Snaží se poskytnout dostatek prostoru pro všechny. Nejvýše položený bazén je například určen pouze dospělým, ten níže položený si pak mohou užívat děti. I pokoje jsou uzpůsobeny jak romantickým chvílím, tak okamžikům stráveným s rodinou. 
Výzdoba pokojů je velmi tradiční, má evokovat původní mauricijské domovy s betonovými podlahami a hrubými stěnami. Nábytek je ratanový, postele jsou ze dřeva. Na stěnách pokojů zaujmou hádanky v kreolštině, nad kterými můžete zapřemýšlet v průběhu svého pobytu. Vtipným doplňkem jsou i botky-žabky s nápisem Dodo. 
Pokud jste do hotelu přicestovali s dětmi, jistě vás ohromí místní dětský klub, který tvoří pravá loď, která si připlula až do zahrad hotelu. Děti si mohou hrát jak na palubě, tak v podpalubí a zažít dobrodružství při honbě za pokladem, kdy získají vzkaz v láhvi, mapu a dostanou se na opuštěný ostrov, kde pátrají po sladkém pokladu. Takové hry by se jistě s radostí účastnil i dospělý!Kategorie a vybavení pokojůHosté se mohou ubytovat v některém z 214 pokojů tří kategorií: Superior, Couple a Family. Pokoje se nacházejí v nižších budovách s doškovými střechami, které jsou situovány v blízkosti pobřeží nebo v zahradě s výhledem na moře. Architektura a design pokojů se inspiruje tradičními mauricijskými domy s hrubými stěnami a betonovými podlahami. Jednoduchý design je doplněn o veselé barvy, barevné polštáře a hádanky na stěnách.
Pokoje jsou vybaveny balkonem či terasou, telefonem s IDD volbou, televizí, WiFi, mini-barem, trezorem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, klimatizací a stropním ventilátorem, fénem, koupelnou se sprchou a oddělenými toaletami a zásuvkami o 220 V.Pláž a mořeZilwa Attitude disponuje vskutku krásnou pláží s bílým pískem, která se táhne podél celého hotelového areálu. Laguna je mělká, voda velmi příjemná, skvělá k relaxaci s drinkem. Plavat se dá daleko od břehu. Pokud zatoužíte po větším soukromí, vydejte se až na konec dřevěného mola a nechte se lodí přepravit na jeden ze soukromých ostrovů, kde si budete připadat jako šťastní trosečníci. Gastronomie a hotelové restauraceZilwa Attitude se svými šesti restauracemi nabízí směs pikantních i jemných chutí z celého světa. Na Mauríciu se taková chuť nazývá Metisaz – jedná se o směs kreolské, indické, asijské a evropské kuchyně. Hotel zve ke stolování „Dine Around“ ve třech hotelových restauracích, díky kterému poznáte všechny tyto chutě.
Hlavní restaurace Karay podává bohaté snídaně (7:00 – 10:30) a večeře (19:00 – 22:00) formou rozmanitých bufetů. Restaurace má 350 míst. Tři jídelní části jsou otevřené, v blízkosti bazénu a s výhledem na pláž.
Siaw představuje restauraci s otevřenou kuchyní, která nabízí exkluzivní asijskou kuchyni. Přijďte povečeřet speciality, které vám kuchař připraví přímo před očima. Siaw má příjemnou atmosféru menší restaurace s 30 místy. Otevřeno je 6 dní v týdnu od 19:00 do 22:30 na základě rezervace.
Lor Disab v kreolštině znamená „přímo na pláži“. A skutečně se jedná o stolování v písku, s výhledem na moře. Tato restaurace je kromě svých lehkých obědů a večeří á la carte proslulá svou typickou výzdobou, kterou tvoří dřevěné barevné okenice naskládané vedle sebe a tvořící tak barevnou koláž. Večeře se zde servírují pouze pro dospělé od 16 let. Restaurace disponuje kodexem oblékání a vyžaduje formální a elegantní oděv. V době večeře jsou kraťasy nepřijatelné. Restaurace má 120 míst, ale předběžná rezervace je nutná. Otevřeno je v době oběda od 12:30 do 15:00, a večeře od 19:00 do 22:30.
Taba-J je malý obchůdek s posezením prodávající lehké obědy (např. palačinky), svačiny a odpolední čaje s koláčky. Otevřeno je denně od 12:00 do 15:00 a od 15:30 do 18:00.
Grand Zil nabízí grilování uprostřed laguny na tropickém ostrůvku. Pro naše klienty jeden oběd pod širým nebem i s nápoji zdarma. Podmínky viz ceník. Podávají se tradiční kreolská jídla v rustikálním prostředí. Restaurace má 40 míst. Otevřeno je od 12:30 do 14:30.
Tadka nabízí v době večeře (19:30 - 22:30, šest dní v týdnu na základě rezervace) indické speciality a v Kot Nou se můžete usadit při příjemné večeři v intimním prostředí pro 30 hostů. Restaurace se specializuje na tradiční mauricijskou kuchyni. Otevřeno je 19:00 - 22:30 6 dní v týdnu a na základě rezervace.
Kromě restaurací má Zilwa ještě 2 bary – Siro Kann a Lor Disab Bar s bohatou nabídkou džusů, koktejlů, alkoholu z celého světa a především s velkým množstvím excelentního mauricijského rumu. Od 12:00 do 18:00 si zde můžete objednat i chutné sendviče. Otevřeno je do půlnoci. Bary požadují slušné a decentní oblékání. Plavky nejsou akceptovány.Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu Zilwa trvá 75 minut (80 km). Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech. Do hlavního města Port Louise se svezete za pouhých 25 minut autem (30 kilometrů).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.