Osobně jsme navštívili - Coin de Mire Attitude

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Grand Bay (Grand Baie), Severní pobřeží
Název ubytování Coin de Mire Attitude
Typ ubytování Superior room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 32 440 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Coin de Mire Attitude *** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámHotel Coin de Mire se nachází na nejsevernějším cípu ostrova Mauritius, mezi rybářskou osadou Cap Malhereux a živým městečkem Grand Bay. Před hotelem se rozprostírá jedna z nejkrásnějších scenérií na Mauritiu – pohled na majestátní skálu Coin de Mire.
Vstřícný personál, tropická zahrada, 102 prostorných pokojů a lázně Spa Attitude zvou rodiny, páry i jednotlivce k odpočinku v příjemném prostředí rodinného hotelu. Coin de Mire je ideálním výchozím bodem pro výlety. Poskytne vynikající zázemí všem, kteří chtějí procestovat ostrov.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůHotel Coin de Mire Attitude nabízí 102 vkusných pokojů ve třech kategoriích a 5 párů pokojů typu Superior, které je možné propojit. Ve všech pokojích je telefon, televize, minibar, elektronický sejf, vybavení na přípravu čaje a kávy (za příplatek), klimatizace a stropní ventilátor, fén, sprcha a toaleta, zásuvky 220V.Pláž a mořePři vstupu na pláž  je nutné přejít malou místní komunikaci. Poté se před Vámi rozprostře úchvatný výhled na lagunu s ostrovem Coin de Mire. Pláž je malebná, ukrytá v klidné zátočině. Půjčte si šlapadlo a kochejte se výhledem!Gastronomie a hotelové restauraceV hotelu Coin de Mire je vám k dispozici bar, stánek s rychlým občerstvením a hotelová restaurace. Bar La Belle Vue je otevřen od 08:00 do půlnoci. V odpoledních hodinách se zde podává svačina. Restaurant La Paillote podává místní i světovou kuchyni. Na požádání je zde možné získat místo oběda piknikový balíček na výlet, za příplatek lze objednat humrové menu.
V době vydávání jídel doporučujeme chodit do restaurace ve slušnějším oděvu. Během dne není povoleno nosit v baru ani v restauraci plavky a plážové oblečení. Na večeři doporučujeme elegantní oděv, šortky nejsou povoleny.
Stánek Taba-J nabízí autentické maurícijské jídlo, které jedí místní každý den. Můžete sem zajít na ležérní oběd nebo svačinu. Doprava do hoteluCesta z letiště do hotelu Coin de Mire Attitude trvá cca 60 minut. Standardně nabízíme transfer klimatizovaným autobusem, který však může stavě až ve třech dalších hotelech. Pro větší pohodlí si můžete připlatit dopravu privátním klimatizovaným vozem s anglicky mluvícím řidičem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.