Osobně jsme navštívili - Emeraude Beach Attitude

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Belle Mare, Východní pobřeží
Název ubytování Emeraude Beach Attitude
Typ ubytování Standard room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 32 720 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Emeraude Beach Attitude *** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámÉmeraude Beach se hlásí k hotelové rodině Attitude. Nachází se na východním pobřeží Maurícia, u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, Belle Mare. Ta nabízí kilometry bělostného písku a průzračně tyrkysové laguny.
Svou dovolenou zde můžete trávit plaváním, potápěním nebo výlety na lodích se skleněným dnem. Chvílím k relaxaci je pak zasvěceno písčité pobřeží s plážovým servisem, díky kterému nebudete muset z pláže vůbec odcházet, a klidné lázně Attitude.
Hotel tvoří řada nízkých domků, které ukrývají celkem 61 pokojů. Hlavním stavebním materiálem je dřevo, kámen a došky. Domky se ukrývají pod příkrovem vzrostlých palem a pokoje tak poskytují dostatek soukromí.
Součástí hotelu jsou také dva bazény, restaurace, bar, dětský klub a lázně.
Od 1. 11. 2017 se hotel řadí mezi Adult Hotels a je tedy k dispozici pouze dospělým návštěvníkům.
 
 Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníÉmeraude Beach je menší hotel s velmi přátelskou atmosférou a krásným tropickým zázemím. Tvoří jej nízké budovy, které nabízejí pokoje v přízemí a prvním patře. Tyto budovy jsou od hlavních cest hotelu lehce natočeny, soukromí je proto zaručeno.
Hotel zaujme svou tropickou zahradou, ale i dvěma bazény s průzračnou vodou, která již od pohledu láká k osvěžení.
Na pláž se dostanete přes silnici, která se nachází přímo před branami hotelu. Pobřeží je velice krásné a díky plážovému servisu můžete na pláži zůstat jakkoli dlouho. V případě hladu si můžete objednat chutné mini pizzy.
Émeraude Beach je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry. Večer se mohou hosté pobavit v baru, který nabízí i taneční parket. Kategorie a vybavení pokojůHotel Émeraude Beach nabízí dvě kategorie ubytování a to v pokojích Couple a Couple Superior. Tyto pokoje jsou vybaveny telefonem s IDD volbou, televizí, minibarem, trezorem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, klimatizací, fénem, koupelnou se sprchovým koutem a oddělenou toaletou a zásuvkami o 220 V.Pláž a mořePláž, která lemuje celou zátoku, je od hotelu oddělená pouze málo frekventovanou místní komunikací. Přímo před hotelem je zřízen přechod pro chodce.
Můžete se těšit na kilometry jemného písku! Místo je skvělé nejen pro koupání a vodní sporty, ale také pro ranní běhání, romantické sledování východu slunce nebo dlouhé procházky po pobřeží. Úsek pláže před hotelem je vybaven lehátky a slunečníky, hosté mohou využívat i plážový servis. Na soukromou hotelovou pláž volně navazuje několik kilometrů dlouhý veřejný úsek. Máte tak k dispozici opravdu velký prostor. Některým klientům však může vadit, že se na pláži může občas objevit někdo zvenčí.Gastronomie a hotelové restauraceRestaurace Les Alizés je otevřena po celý den a vyznačuje se tematickými bufety i menu o několika chodech. Bylinky a koření používané v kuchyni pocházejí přímo z hotelové zahrádky. Tato restaurace pohostí až 110 osob a to během snídaně (7:30 – 10:00), oběda (12:00 – 14:30, na požádání je možné získat místo oběda piknikový balíček) a večeře (19:00 – 22:00), kde si lze za příplatek objednat také humrové menu.
V nové komorní restauraci Kot Nou si vychutnáte delikátní i pikantnější chutě, které jsou pro Mauricius typické. V klidném prostředí s pouhými 20 místy si tradiční kuchyni zaručeně užijete. Otevírá vždy 4 dny v týdnu.
Stánek Taba-J nabízí v době oběda (od 12:00 do 15:00) a svačiny (od 16:00 do 17:00) typická maurícijská jídla, která místní jedí každý den. 
Tides Bar je otevřen každý den od 11:00 do 23:00. Nachází se v blízkosti bazénů a jeho součástí je i taneční parket. Třikrát týdně si zde můžete užít živou zábavu.
*V době vydávání jídel doporučujeme chodit do restaurace ve slušnějším oděvu. Během dne není povoleno nosit v baru ani v restauraci plavky a plážové oblečení. Na večeři doporučujeme elegantnější oděv, dlouhé kalhoty nebo elegantní bermudy pro pány, casual chic pro dámy.Doprava do hoteluMezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno 55 kilometrů. Tuto vzdálenost ujedete autem za 60 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.