Osobně jsme navštívili - Maritim Crystals Beach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Palmar, Východní pobřeží
Název ubytování Maritim Crystals Beach
Typ ubytování Comfort room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 42 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Maritim Crystals Beach **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámMaritim Crystals Beach je tou pravou volbou pro všechny klienty, kteří kromě dobré lokality a perfektního servisu hledají také kvalitní architekturu a moderní design. Hotel stojí na 700m dlouhé písečné pláži na východě Maurícia. Jednoduché linie hotelových budov dávají vyniknout přirozené kráse okolní zeleně. Interiéry volně přecházejí v částečně zastřešené venkovní prostory, abyste nikdy neztratili kontakt s přírodou. Kombinace kamene a tmavého dřeva dodá na útulnosti a nenápadně odkazuje k maurícijské tradici, sklo dodává budovám na vzdušnosti. Barevné ladění do zlatavých tónů hnědé a medové barvy odkazuje ke krystalkům hnědého cukru - tradiční maurícijské plodiny.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůElegantní pokoje v hotelu Crystals Beach jsou všechny obráceny k moři. Designéři se při navrhování interiéru inspirovali krystalky cukrové třtiny a připravili pro hosty stylové moderní ubytování, ve kterém se mísí přírodní zlatavé barvy s teplými tóny elegantního tmavého dřeva.Gastronomie a hotelové restauraceZákladní cena hotelu je s polopenzí, s možností připlatit si All Inclusive. V Crystals Beach najdete jednu hlavní restauraci s bohatými bufety na snídani a večeři, dvě intimnější restaurace pro zvláštní příležitosti a jeden plážový bar s uvolněnou atmosférou.
Hlavní restaurace La Ferney 1650 - mezinárodní kuchyně
07:30 - 10:30: bohatá snídaně, teplé i studené nápoje10:30 - 02:30: obědový bufet19:00 - 22:00: pestrý bufet z evropských, kreolských, asijských a indických jídel. Menu se mění každý den. Vždy je k dispozici salátový bufet, polévky a těstovinový koutek. Maso a ryby se připravují v otevřené kuchyni před vašima očima. Koutek se zákusky nabízí velký výběr sladkostí, ovoce a pečiva.
Restaurace a la carte - Les Quatre Cocos 1822
Kreolská kuchyně v romantickém prostředí. Otevřeno od pondělka do neděle od 19 do 22 hodin.
Restaurace a la carte - Villebague 1740
30 míst pro skupinky, rodiny nebo páry. Pestré menu, které se mění dle sezony.Otevřeno od pondělka do neděle od 19 do 22 hodin.
Plážová restaurace - Bellevu 1838
Restaurace se nachází mezi bazénem a pláží. Od 12:30 do 14:30 si sem můžete zajít na středomořskou kuchyni, kreolská jídla, saláty, sendviče a grilované maso a ryby. Od 19:30 se uvolněná plážová restaurace promění v elegantní bistro, kde mají výborné mořské plody.
Bary
Velký hlavní bar nabízí velké množství koktejlů a drobného občerstvení. Každý večer Vám zde zahraje jiná kapela.V plážovém baru si můžete bez starostí vychutnat koktejl s nohama v písku. Po skončení tématických večerů v hlavním baru si sem můžete jít dát drink.
Ve všech barech a restauracích platí v době večeří dress code smart casual. Není vhodné sem chodit v plážovém nebo sportovním oblečení, muž musí mít dlouhé kalhoty.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.