Osobně jsme navštívili - Tamarina Golf, Spa & Beach, Golf nebo Spa zdarma

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Flic and Flac, Tamarin
Název ubytování Tamarina Golf, Spa & Beach Club
Typ ubytování Deluxe Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 30 040 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Tamarina Golf, Spa & Beach Club **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámV malém butikovém hotelu Tamarina si užijete klidnou dovolenou. Doporučujeme zvolit variantu s bohatým All Inclusive který nabízí výběr ze dvou variant. Buď si můžete neomezeně užívat hotelové lázně, nebo trávit většinu času na golfovém hřišti. Ekologicky zaměřený hotel Vám umožní poznat mauricijskou přírodu během výletů ke korálovému útesu nebo také skrze volný vstup do rezervace Casela.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůV hotelu Tamarina je pouze padesát pokojů přizpůsobených především pro klidnou dovolenou pro dospělé. Hotelové budovy byly postaveny tak, aby kvůli nim nemusel padnout ani jediný strom. Můžete si tak užívat příbytek v autentickém tropickém prostředí.Pokoje Deluxe působí díky ladění do okrové barvy v kombinaci se dřevem hřejivým a útulným dojmem. Mají rozlohu 35m2 a poskytují dostatek klidu i soukromí. Vybavení je vyrobeno z ekologickým materiálů šetrných k přírodě.Útulnost a elegance na Vás dýchnou i v koupelně. Jelikož v hotelu Tamarina myslí ekologicky, najdete zde místo vany pouze prostornou sprchu.Gastronomie a hotelové restauraceMáte na výběr mezi čtyřmi restauracemi:
• La Madrague, hlavní restaurant
• La Plage, malá restaurace na pláži zaměřená na dary moře.
• Le Dix-Neuf, restaurace v Club House na golfovém hřišti
• Casela Restaurant v parku Casela Nature & Leisure Park s úchvatným výhledem na západní pobřeží ostrova.
Restaurace La Madrague v okolí bazénu shlíží na Tamarina Bay. Jeho interiér je dokonalým mixem moderního stylu a přírodních materiálů. Od úsvitu do setmění se v La Madrague odráží světlo a dodává restauraci pohodlnou atmosféru. Restaurace nabízí mezinárodní kuchyni s kreolskými akcenty a je otevřena každý den. Je zde 140 míst k sezení, z toho 40 ve venkovních prostorách. - snídaně formou bufetu od 07h00 do 10h30,- oběd od 12h00 do 14h30- svačina od 14h30 do 17h00 non-stop- tematický bufet nebo menu à la carte od 19h00 do 22h00.
Restaurace La Plage umístěná v blízkosti moře je otevřena každý den a nabízí lehká jídla. Při západu slunce se pláž mění na exkluzivní, pohodlné a elegantní místo, kde si můžete vychutnat grilovaného humra, rybu nebo gambase přímo pod hvězdami, za zvuku mořských vln. Restaurace je otevřena každý den kromě neděle a pondělí. Jelikož se zde jí pod širým nebem, závisí otevírací doba také na počasí.
Le Dix-Neuf - restaurace a bar v golfovém klubu Tamarina Golf Clubhouse shlíží na osmnáctou jamku, řeku The Rempart a naTamarin Bay. Je otevřen od 7:00 to 20:00 a nabízí hlavní chody i lehká jídla.
Restaurace Casela je výjimečná výhledem na horu La Tournelle a krásná pole s cukrovou třtinou. Nabízí jak tradiční mauricijská jídla a svačiny, tak i pizzu.
Bar je otevřen denně od 09:00 do 17:00, restaurant od 10h00 do 15h00.
Le Bar - nabízí Vám drinky s výhledem na záliv Tamarin Bay. Na terase ve stínu tropických stromů se nachází bar otevřený každý den od 9:00 až do pozdního večera. Po západu slunce se bar rozrůstá o písčitou terasu, kde si můžete vychutnávat koktejly a alkohol v pohodlných křeslech u moře. Neuvěřitelně romantické místo!
 Doprava do hoteluDopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizovaný bus spolu s ostatními klienty nebo privátní osobní auto. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.