Osobně jsme navštívili - Veranda Paul & Virginie & Spa

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Grand Gaube, Severní pobřeží
Název ubytování Veranda Paul & Virginie Hotel & Spa Mauritius
Typ ubytování Comfort Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 34 570 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Veranda Paul & Virginie Hotel & Spa Mauritius *** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámResort bude od 01.06. - 31.08.2017 v rekonstrukci a od 1.9.2017 bude nově otevřen jako 4* hotel pouze pro dospělé.
 
Hotel Veranda Paul & Virginie s lázněmi je ideálním útočištěm pro zamilované. Čas jakoby se tady při dovolené zastavil a romantická atmosféra je rozpoznatelná na každém kroku. Toto idylické hnízdečko lásky Vás ještě více sblíží se svým milovaným protějškem a znovu zažehne silný plamen lásky.
Veranda Paul & Virginie Hotel & Spa je ideální volbou pro svatbu, líbánky nebo odpočinkový pobyt ve dvojici.
Charakteristika hotelu Veranda Paul & Virginie
Dekorace hotelu se vyznačuje rafinovaným a elegantním využitím nejlepších místních materiálů. Své jméno nese podle mladé dvojice z mýtického zamilovaného příběhu francouzského spisovatele Bernardina de St Pierra.

lepší tříhvězdičkový hotel s přímým přístupem na pláž,
pro naprosté soukromí je hotel určený pouze pro dospělé hosty,
81 pokojů s výhledem na moře,
2 restaurace (zahrnující restauraci nad lagunou pro romantické večeře) a bar,
2 bazény,
lázně s pokoji pro procedury pro páry,
bezplatné WiFi ve veřejných prostorách,
situovaný poblíž rybářské vesnice Grand Gaube a nedaleko živé pobřežní vesnice Grand Baie (bezplatná kyvadlová doprava dvakrát týdně během dne a dvakrát během večera),
konferenční místnost (max. 60 osob) a
bezplatný přístup do veřejných prostorů a k zařízením sesterských hotelů Veranda Palmar Beach, Veranda Pointe Aux Biches a Veranda Grand Baie.

Poloha

Hotel je situován na severovýchodní straně ostrova poblíž srdce rybářské vesnice Grand Gaube.
Veranda Paul & Virginie Hotel & Spa se rozprostírá na klidné pláži.
Vesnice Grand Baie se nachází 12 km od hotelu (20 min autem).
Hlavní město Port-Lousi je vzdáleno 29 km od hotelu (30 min autem).
Letiště se nachází 56 km od hotelu (1 hod 30 min autem).Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůVšech 81 pokojů je příjemně prosvětlených a vzdušných. Dekorace kombinuje místní dřevo a tepané železo, přičemž je využíváno přírodních barev s nádechem moderní šedé. V detailech najdete to, co nejvíce podtrhuje autentickou atmosféru – například kopie starých obrázků z knihy Bernardina de Saint Pierra.
Výhody pro hosty v pokojích Privilege:

denně a la carte menu k večeři (bez doplatku) v restauraci St Geran (nezahrnuje mořské plody, jen v případě, že restaurace není vyhrazena pro soukromé události, zavřeno v neděli) a
jedna celodenní plavba katamaránem s otevřeným barem a obědem na palubě.Pláž a mořeV malebné zátočině je ukrytá romantická pláž. Voda je zde čistá a písek bílý. Vzhledem k blízkosti korálového útesu se mohou na postranních částech pláže vyskytovat kameny, v písku mohou být ostré úlomky korálů. Specialitou pláže je dlouhé molo s altánem, který je ideálním místem pro svatby nebo večerní procházky.Gastronomie a hotelové restauraceIle de France Restaurant
Originální restaurace Ile de France je hlavním gurmánským místem hotelu. Je situována mezi bazénem a mořem a vyzdoben kvalitním dřevěným nábytkem. Zde poznáte bohatství a rozmanitost mauricijské kuchyně společně s mezinárodními specialitami.
Sait Géran Restaurant
Plážová restaurace Le Saint Géran se pyšní unikátním umístěním na konci mola. V typické kruhovité budově známé jako „rondavelle“ si budete moci pochutnat na menu zahrnujícím lahodné mořské plody.
Poudre d’Or Bar
Hotelový bar je místem, kde najdete zábavu i relaxaci. Během dne si zde hosté mohou dát osvěžující koktejl u bazénu či si dopřát lahodnou kávu. Po večeři je tento bar ideální pro nasávání mauricijské atmosféry v pohodlných křeslech se skleničkou v ruce.Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu Veranda Paul et Virginie trvá 1hod20min až 1hod30min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.