Osobně jsme navštívili - Veranda Pointe aux Biches

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Grand Bay (Grand Baie), Západní pobřeží
Název ubytování Veranda Pointe aux Biches
Typ ubytování Comfort room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 35 520 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Veranda Pointe aux Biches **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámVydejte se na dovolenou, kterou můžete trávit s bosýma nohama a užívat si krásné chvíle v prostředí čtyřhvězdičkového resortu Veranda Pointe aux Biches. Již po příjezdu můžete odložit svou obuv a prožít dovolenou v jemném písku. Můžete se těšit na relaxační a naprosto neformální atmosféru.
Hotel nedávno prošel velkou rekonstrukcí, aby dostal svůj aktuální moderní tropický vzhled, který klade ještě větší důraz na koncept dovolené s bosýma nohama. Přijďte a zanechte svou stopu ve zbrusu novém hotelu spravovaném hotelovým řetězcem Veranda Resorts. Každá dovolená má mít svůj příběh a zde se Vám podaří jej prožít do posledního detailu.
Charakteristiky relaxačního a moderně-exotického resortu
Hosté hotelu jsou zváni k sofistikovanému prožití tropických dnů na Mauriciu. Užijte si odpočinek pod slunečními paprsky, zábavu na pláži, nerušený spánek, poklidnou četbu či si vychutnejte místní lahodnou kuchyni.

čtyřhvězdičkový hotel s renovací dokončenou v srpnu 2015,
bezplatné WiFi v celém hotelu,
115 jednotek ubytování ve 4 kategoriích: Comfort, Superior, Family s propojením na dětský pokoj a Privilege (v části hotelu určené pouze pro dospělé hosty),
Seven Colours Wellness Lounge – unikátní lázeňské prostředí přímo u pláže s výhledem na lagunu,
3 restaurace a 2 bary s výhledem na lagunu (1 restaurace a 1 bar pouze pro dospělé, rezervovány pouze pro hosty v pokojích Privilege),
2 bazény, z nichž 1 je pouze pro dospělé hosty (ubytované v pokojí Privilege),
romantická atmosféra pro uskutečnění exotické svatby či pro prožití intimních líbánek,
dětský klub Timomo,
přístup k bezplatnému wifi připojení a
poloha poblíž pobřežní vesnice Grand Baie s širokou nabídkou restaurací, barů, obchodů a klubů (bezplatná kyvadlová doprava 3x týdně).

Poloha hotelu
Hotel Veranda Pointe aux Biches je situován na severozápadním pobřeží mezi dvěma rybářskými vesnicemi a má ideální polohu pro dovolenou na pláži u moře. Je to relaxační ráj, který představuje také skvělé výchozí místo pro objevování atraktivit severu či návštěvu živé vesnice Grand Baie nebo hlavního města Port-Louis.

pobřežní vesnice Grand Baie (bezplatná kyvadlová doprava, 7 km, autem 10 min), přímý přístup na pláž,
hlavní město Port-Louis vzdálené 15 km (25 min autem) a
letiště vzdálené 54 km (1 hod 30 min autem).Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Kategorie a vybavení pokojůPokoje (celkem 115) s doplňky v královsky modrých barvách a s jemnými dřevěnými prvky disponují terasou nebo balkonem s výhledem na lagunu či do zelené zahrady. Své si zde najdou jak rodiny s dětmi, pro které je k dispozici ubytování se speciálním připojeným pokojem pro děti, tak páry, které se zase mohou těšit na soukromí v unikátní části hotelu pro dospělé „Sandy Lane Village“.
Jestliže si vyberete ubytování v pokoji Privilege Room, v ceně pobytu obdržíte 1x celodenní plavbu na katamaránu (včetně zajištění zpátečního transferu) s otevřeným barem a BBQ obědem na lodi.Pláž a mořeU hotelu se nachází velmi pěkná a čistá pláž s jemným pískem, ve kterém můžete ojediněle najít úlomky korálů. Pláž je rozdělená na několik širokých písečných zátočin oddělených úzkými kamenitými výběžky.Gastronomie a hotelové restauraceHotel Veranda Pointe aux Biches disponuje 3 restauracemi a 2 bary, přičemž každém místo se chlubí odlišnou atmosférou. V závislosti na své náladě nebo na preferencích si můžete vybrat mezi místními specialitami a mezinárodní kuchyní. Vždy se budete moci kochat výhledy na modrou lagunu.
Senses Restaurant
Hlavní restaurace hotelu s kapacitou 180 míst poskytuje úchvatné výhledy na lagunu a korálový útes. Hosté ji mohou navštívit v době snídaně, oběda nebo večeře. Bufetový styl zahrnuje místní speciality i mezinárodní pokrmy, aby byli spokojeni všichni klienti, včetně vegetariánů. Prosluněnou terasu restaurace je možné využívat během a la carte obědů a večeří (za příznivého počasí).
Sandy Lane Restaurant
S bosýma nohama v písku si budete moci vychutnat delikátní pokrmy v elegantním a moderním prostředí s bazénem uprostřed. Restaurace na písku nabízí výhledy na moře přes den a na hvězdy v noci.
Sun Deck Restaurant
Tento menší restaurant nabízí stolování na čerstvém vzduchu. Otvírá v případě příznivého počasí v době oběda a večeře.
Foot Loose Bar
Natáhněte se na gauč nebo na terasu bazénu s výhledem na lagunu a užijte si koktejl. Se setměním se mění také atmosféra a nastává čas pro živou hudbu či představení. Nezmeškejte ani první lekci kreolštiny, abyste lépe splynuli s mauricijským stylem života.
Sandy Lane Bar
Mezi pláží a bazénem najdete bar s uklidňující atmosférou, kterou dokresluje šumění vln na vzdáleném korálovém útesu. Jistě si oblíbíte zdejší zastíněnou terasu a dechberoucí výhledy přes den. Nenechte si ujít západ slunce s koktejlem v ruce.Doprava do hoteluCesta z letiště do hotelu Veranda Pointe aux Biches trvá cca 60 minut. Standardně nabízíme transfer klimatizovaným autobusem, který však může stavě až ve třech dalších hotelech. Pro větší pohodlí si můžete připlatit dopravu privátním klimatizovaným vozem s anglicky mluvícím řidičem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.