Osobně jsme navštívili - Zilwa Attitude

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Grand Bay (Grand Baie), Petit Raffay
Název ubytování Zilwa Attitude
Typ ubytování Superior room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 39 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Zilwa Attitude **** - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám„Zilwa“ v překladu z kreolského jazyka znamená ostrovan. Toto slovo výborně vystihuje podstatu hotelu Zilwa Attitude, který odráží přátelskou atmosféru ostrova ve své autentičnosti. Personál hotelu si dobře uvědomuje, že lidé sem přijíždějí na dovolenou, kterou chtějí strávit na tropickém ostrově. A přesně takové zážitky zde můžete očekávat. Zilwa Attitude se nachází na severním pobřeží, v Kalodyne, v blízkosti rybářské vesnice Grand Gaube. Jeho koncept je 100% mauricijský a je opravdovým ztělesněním ducha a tradic tohoto ostrova.
Hotel se pyšní čtyřmi hvězdami a je dokonalým místem, kde si dobít baterky, zpomalit a poznat co nejvíce z tak úžasného ostrova, jakým je Maurícius. Tomu napomáhá už design hotelu, který se odvolává k rustikálnímu stylu a tradičnímu mauricijskému bydlení. 
Zilwa Attitude se nachází přímo na písečné pláži s výhledem na pět ostrovů. Jen pár desítek metrů od pobřeží spatříte dva soukromé ostrůvky: Gran Zil a Ti Zil. Na ty se můžete dopravit od hotelového mola a strávit zde chvilky v klidu a soukromí. Navíc zde personál organizuje barbecue na pláži nebo masáže.
Hotel tvoří celkem 214 pokojů, některé jsou vhodné pro rodiny s dětmi, jiné pro páry. Místní gastronomii mohou hosté okusit v jedné z pěti restaurací.
Skvělé chvíle si zde užijí i děti v dětském klubu, který tvoří opravdová loď zakotvená v zahradě. Děti i rodiče potěší i spousta mělkých bazénků s možnostmi zábavy pro nejmenší.
Pár hledající klid ocení naopak hluboký kaskádovitý bazén u baru a pokoje typů Couple umístné v klidné části hotelu, jen pár kroků od lázní. 
Pouze pro naše klienty: při pobytu nad 7 nocí grilování na ostrůvku Grand Zil zdarma (občerstvení včetně nápojů a živé hudby).Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníZilwa Attitude vás okamžitě okouzlí svou neformální přátelskou atmosférou a ostrovním duchem. Od první chvíle z vás spadne napětí a vy se začnete se zájmem rozhlížet po působivém okolí. Z hotelové recepce se skýtá krásný pohled na terasovité bazény, zářivou pláž, tyrkysové moře a malé ostrůvky. 
Hotel je vhodný pro páry i pro rodiny. Snaží se poskytnout dostatek prostoru pro všechny. Nejvýše položený bazén je například určen pouze dospělým, ten níže položený si pak mohou užívat děti. I pokoje jsou uzpůsobeny jak romantickým chvílím, tak okamžikům stráveným s rodinou. 
Výzdoba pokojů je velmi tradiční, má evokovat původní mauricijské domovy s betonovými podlahami a hrubými stěnami. Nábytek je ratanový, postele jsou ze dřeva. Na stěnách pokojů zaujmou hádanky v kreolském jazyce, nad kterými si můžete přemýšlet v průběhu svého pobytu. Vtipným doplňkem jsou i botky-žabky s nápisem Dodo. 
Pokud jste do hotelu přicestovali s dětmi, jistě vás ohromí místní dětský klub, který tvoří pravá loď, která si připlula až do zahrad hotelu. Děti si mohou hrát jak na palubě, tak v podpalubí a zažít dobrodružství při honbě za pokladem, kdy získají vzkaz v láhvi, mapu a dostanou se na opuštěný ostrov, kde pátrají po sladkém pokladu. Takové hry by se jistě s radostí účastnil i dospělý!Kategorie a vybavení pokojůHosté se mohou ubytovat v některém z 214 pokojů tří kategorií: Superior, Cuple a Family. Pokoje se nacházejí v nižších budovách s doškovými střechami, které jsou situovány v blízkosti pobřeží nebo v zahradě s výhledem na moře. Architektura a design pokojů se inspiruje tradičními mauricijskými domy s hrubými stěnami a betonovými podlahami. Strohý design je doplněn o veselé barvy, barevné polštáře a hádanky na stěnách.
Pokoje jsou vybaveny balkonem či terasou, telefonem s IDD volbou, televizí, WiFi, mini-barem, trezorem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, klimatizací a stropním ventilátorem, fénem, koupelnou se sprchou a oddělenými toaletami a zásuvkami o 220 V.Pláž a mořeZilwa Attitude disponuje vskutku krásnou pláží s bílým pískem, která se táhne podél celého hotelového areálu. Laguna je mělká, voda velmi příjemná, skvělá k relaxaci s drinkem. Plavat se dá daleko od břehu. Pokud zatoužíte po větším soukromí, vydejte se až na konec dřevěného mola a nechte se lodí přepravit na jeden ze soukromých ostrovů, kde si budete připadat jako šťastní trosečníci. Gastronomie a hotelové restauraceZilwa Attitude se svými šesti restauracemi nabízí směs pikantních a místních chutí z celého světa. Na Mauríciu se taková chuť nazývá Metisaz – jedná se o směs kreolské, indické, asijské a evropské kuchyně. Hotel zve ke stolování „Dine Around“, díky kterému poznáte všechny tyto chutě.
Hlavní restaurace Karay podává bohaté snídaně (7:00 – 10:30) a večeře (19:00 – 22:00) formou rozmanitých bufetů. Restaurace má až 240 míst. Tři jídelní části jsou otevřené, v blízkosti bazénu a s výhledem na pláž.
Saté & Siaw představují dvě restaurace s otevřenou kuchyní, které nabízejí exkluzivně asijskou kuchyni. Přijďte povečeřet speciality, které vám kuchař připraví přímo před očima. Saté má 30 míst a Siaw má 50 míst.
Lor Disab v kreolštině znamená „přímo na pláži“. A skutečně se jedná o stolování v písku, s výhledem na moře. Tato restaurace je kromě svých lehkých obědů a večeří á la carte proslulá svou typickou výzdobou, kterou tvoří dřevěné barevné okenice naskládané vedle sebe a tvořící tak barevnou koláž. Večeře se zde servírují pouze pro dospělé od 16 let. Restaurace disponuje kodexem oblékání a vyžaduje formální a elegantní oděv. V době večeře jsou kraťasy nepřijatelné. Restaurace má 100 míst, ale předběžná rezervace je nutná.
Taba-J je malý obchůdek prodávající alkohol a cigarety. Dále nabízí lehké obědy (např. palačinky), svačiny a odpolední čaje s koláčky. K dispozici je 80 míst.
Grand Zil nabízí grilování uprostřed laguny na tropickém ostrůvku. Pro naše klienty jeden oběd pod širým nebem i s nápoji zdarma. Podmínky viz ceník. Podávají se tradiční kreolská jídla v rustikálním prostředí. Restaurace má 40 míst.
Kromě restaurací má Zilwa ještě 2 bary – Siro Kann a Lor Disab Bar s bohatou nabídkou džusů, koktejlů, alkoholu z celého světa a především s velkým množstvím excelentního mauricijského rumu. Bary požadují slušné a důstojné oblékání. Plavky nejsou akceptovány.Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu Zilwa trvá 1hod30min (80 km). Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech. Do hlavního města Port Louise se svezete za pouhých 25 minut autem (30 kilometrů).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.