Rytmus mora, mora

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius
Název ubytování Rytmus mora, mora
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 34 213 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Tarisa Resort & Spa je obklopen kokosovými palmami a tropickými rostlinami, Tarisa Resort & Spa ztělesňuje místní šarm a styl. Tento hotel se nachází v Mont Choisy, podél severního pobřeží ostrova Mauricius, kde je jedna z nejkrásnějších písečných pláží na ostrově. O 5 km dál se nachází turistické letovisko ostrova - Grand Bay, s mnoha kavárnami, restauracemi, obchody a další zábavou. Hotel Tarisa Resort & Spa se nachází 68 km od letiště a 25 km od Port Louis, hlavního města ostrova.

Pláž
Hotel Tarisa Resort & Spa se nachází na široké bílé pláži Mont Choisy s pozvolným vstupem do vody. V hotelu je možnost bezplatného zapůjčení lehátek a slunečníků.

Vybavení
Recepce s lobby, 2 restaurace (jedna a la carte restaurace, která nabízí indickou kuchyni), bar, butik, venkovní bazén s částí pro děti, jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.

Pokoje
Hotel Tarisa Resort & Spa nabízí 75 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů (možnost 1 přistýlky) s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají terasu nebo balkón. Jsou vybaveny satelitním TV, telefonem, trezorem, individuálně nastavitelnou klimatizací, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, vysoušečem vlasů.

Stravování
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Dále se v 16:00 podává lehké občerstvení. Nealkoholické nápoje, pivo, víno, destiláty a místní sýry jsou k dispozici od 10:00 do 23:00 v baru. Hosté jednou týdně mohou také zdarma využívat indickou restauraci a la carte - jídlo podávané ve formě mini bufet (výběr z jídelního lístku za příplatek).

Sport a zábava
Zákazníci mohou volně využívat tenisové kurty, hřiště na volejbal, minigolf, šlapadla, kajaky, vybavení pro šnorchlování a windsurfing a loď se skleněným dnem. Za příplatek můžete použít vodní lyže. Denní animační program, hudební vystoupení a show. K dispozici je také wellness centrum (za poplatek masáže, sauna, parní lázně a kosmetické procedury).

Internet
V hotelu Tarisa Resort & Spa je bezdrátové připojení k dispozici ve společných prostorách.

Místní kategorie
***

Jiné
www.tarisa-resort.com

Náš názor
Elegantní a dobře organizovaný hotel Tarisa Resort & Spa se zaměřuje především na aktivní zákazníky. Hotel má výhodnou polohu na známé pláži Mont Choisy. Program all inclusive a bohaté sportovní vyžití Vám zajistí bezstarostnou dovolenou. 

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým typem na Mauritius a do Varšavy, letištní taxy, ubytování v hotelech (14 nocí - 7 nocí na Mauriciu a 7 nocí na Madagaskaru), stravování: na Mauriciu dle vybraného pobytového hotelu, na Madagaskaru snídaně a večeře, mezinárodní přelet Mauritius - Madagaskar, transfery autokarem, služby polského delegáta, turistický program (viz níže) a pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: cenu víza na Madagaskar (cca 25 EUR), vstupné do navštěvovaných objektů, povinný poplatek na spropitné pro místní průvodce, řidiče, nosiče zavazadel, číšníky atd. (včetně vstupenek a spropitného, povinný poplatek delegátovi formou balíčku - cca 200 EUR), další jídla a nápoje, fakultativní výlety.

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 15. 6. 2016 a mohou být změněny.VízaVízum na Madagaskar
Cestovní pas musí být platný po dobu dalších 6 měsíců od data návratu a musí mít alespoň jednu volnou stranu.
Výroba víza po příletu na letišti v Antananarivo (na dobu 30 dnů stojí cca 25 EUR).ProgramMadagaskar - červený ostrov • Antananarivo • Andasibe - země lemurů Indri • největší chameleóni světa • aleje obřích baobabů • Národní park Isalo - domov lemura kata, sifaky a lemura hnědého • prázdniny na MAURICIU

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě u stanoviště Rainbow Tours 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na: R.pl/rozklady. Přímý přelet na Mauritius.

Den 2 - 7
Přílet na Mauritius, transfer do vybraného hotelu. Pobyt na Mauriciu, stravování dle nabídky vybraného hotelu. Čas na odpočinek, opalování, koupání a fakultativní výlety.

Den 8
Transfer na letiště a přelet na Madagaskar. Následně odjezd směrem na jih do Antsirabe typickou horskou krajinou a bujným východomadagaskarským deštným pralesem. V hustém lese našlo úkryt mnoho endemických a ohrožených druhů. Město Antsirabe je díky velkému počtu a různorodosti rikš nazýváno také „madagaskarským hlavním městem rikš“. Během prohlídky bude možnost projížďky slavnou "puss puss", rikšou taženou člověkem (projížďka není zahrnuta v ceně). Večeře a přenocování v hotelu v okolí Ranomafana. (Trasa asi 390 km).

Den 9
Po snídani návštěva Národního parku Ranomafana, kde lze vidět chameleóny a jiné endemické hady a plazy vyskytující se pouze na Madagaskaru. Díky neobvyklé stavbě těla (nohy pod tělem) se mohou chameleóni procházet po větvích lehčích než je váha jejích těl. Pokud budeme mít štěstí, pak se setkáme s chameleónem levhartím - největším zástupcem tohoto druhu a chameleónem trpasličím - nejmenším plazem světa, trochu větším než mravenec. Asi 80% místních zvířat se nevyskytuje nikde jinde na světě. Díky izolaci ostrova se mohly rozvíjet a přežít. Přejezd do oblasti Národního parku Isalo. Večeře a přenocování. (Trasa asi 350 km).

Den 10
Po snídani návštěva Národního parku Isalo, který je nejnavštěvovanějším parkem na Madagaskaru. Národní park Isalo byl založen v roce 1962 a zahrnuje více než 80 tisíc ha pískovcového masivu, jehož tvary jsou ve světě unikátní. Neobvyklá krajina vytvořená z pískovců vytesaných deštěm, větrem a sluncem nás ohromí svou krásou. Během procházky parkem (asi 2,5 km - 3,5 hodiny) budeme vyhlížet lemury kata, sifaky a lemury hnědé. V Isalo se setkáme s různými příklady endemických rostlin a živočichů: s leguány, ještěrkami, chameleóny, želvami a také s pachypodiem (madagaskarskou palmou), aloe a živorodkami. V areálu parku doporučujeme koupel v přírodním bazénu u vodopádu Nymf. Návrat do hotelu. Večeře a přenocování v okolí Národního parku Isalo. (Trasa asi 50 km).

Den 11
Po snídani návštěva Národního parku Zombitse - Vohibasia. Uvidíme zde úžasné baobaby, díky nimž je Madagaskar známý a také endemickou flóru a faunu. Oblast parku obsahuje suchý les, bažiny a savanu. Důvodem založení parku byla výjimečná biologická rozmanitost a především přítomnost velkého množství vzácných druhů ptáků. V parku se můžeme setkat s ohroženým druhem lemura sifaka. Pokud budeme mít čas, navštívíme rezervaci lemurů Anja, lemurů kata a lemurů hnědých. Večeře a přenocování v okolí Fianarantsoa. (Trasa asi 450 km).

Den 12
Po snídani vystěhování a přejezd na čajovou plantáž. Obdělávaná pole se nachází v okolí malebného města Sahambavy. Plantáž, která je v provozu od 70. let vyprodukuje ročně 550 tun čaje, z něhož se většina vyváží do Keni. Od roku 2004 je mimo černého čaje vyráběn také zelený čaj. Seznámíme se s tajemstvím výroby čaje a uvidíme proces výroby tohoto nápoje. Na závěr nás čeká ochutnávka. Následně přejezd ve směru hlavního města Antananarivo. Cestou se zastavíme v městečku Ambositra, kde bude možnost nákupu místních řemeslných výrobků, jimiž je Madagaskar známý. Večeře a přenocování v okolí Antananarivo.

Den 13
Po snídani přejezd do oblasti Andasibe. Vydáme se východním směrem, jednou z hlavních tras ostrova. Cestou budeme obdivovat typickou vysočinu, která je malebně zbarvená rýžovými poli a tropickými rostlinami. Východní oblasti Madagaskaru jsou nazývány Vanilkovým pobřežím. Pěstování vanilky je jedním z nejdůležitějších odvětví hospodářství této země. Cestou budeme míjet město Moramanga, které bylo v roce 1947 jednou z nejdůležitějších bašt madagaskarského odporu proti francouzské koloniální moci. Východní oblasti jsou známé mezi milovníky přírody jako země lemurů Indri. Jedná se o ohrožený druh lemura z podřádu poloopic, který je jedním z mnoha madagaskarských endemických druhů. Žijí pouze ve východních oblastech ostrova od pobřeží oceánu do výšky 1800 m n.m. Před večeří přestávka na noční procházku a pozorování nočních druhů zvířat. Ubytování, večeře a přenocování v oblasti Andasibe. (Trasa asi 140 km).

Den 14
Po snídani přejezd do Antananariva a poznávání hlavního města Madagaskaru. Začneme u ulice pojmenované po Móricovi Benyowském, který byl kolonizátorem Madagaskaru a plukovníkem francouzské armády. Výjezd do kopce u královského hradu, odkud se rozprostírá nádherný panoramatický výhled na hlavní město a okolní kopce. Pahorkovité okolí, na němž leží Tana (hovorově Antananarivo) je plné kontrastů. Červené hliněné domy, kostely na vrcholcích hor, mozaika hnědých a světle zelených rýžových polí propletených mezi čtvrtěmi města, vinuté uličky a rušné stánky stojící naproti moderních budov a obchodů činí Antananarivo jedním z nejzajímavějších měst Afriky. Ubytování v hotelu, přenocování.

Den 15
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesný čas srazu určí delegát Rainbow na místě).

Den 16
Přílet do Polska podle letového řádu.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.