Shandrani

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Blue Bay
Název ubytování Shandrani
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 51 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou bufetu. Večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu all inclusive. Restaurace Le Boucanier a Teak Elephant pro osoby starší 12 let.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluVstupní hala s recepcí, 2 bary, 4 restaurace (thajská, italská, středomořská, mezinárodní), bazény, obchody, konferenční místnost.Sportovní vyžitíZdarma: vodní lyže, windsurfing, kajaky, šlapadla, loďka s průhledným dnem, aquaaerobik, tenis (míčky za poplatek), stolní tenis. Za poplatek: potápění, rybaření, plavby, půjčovna kol.Aktivity pro dětiDětský bazén, miniklub (3–12 let), hlídání dětí (za poplatek).Popis All InclusiveSnídaně formou bufetu, oběd formou menu, večeře formou bufetu nebo menu ve všech 4 restauracích Alkoholické a nealkoholické nápoje originálních značek (do 23.30 hod.) Francouzské šampaňské (od 18.00 hod.) Snack, palačinky (15.00–17.00 hod.) Minibar (pivo, víno, nealkoholické nápoje, voda) Sauna Fitness, tenis, green fee, volejbal, nemotorizované vodní sporty (windsurfi ng, kajaky, šnorchlování), aerobik, vodní lyžePopis pokojůDRS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, minibar, trezor, telefon, TV/sat., rádio, WiFi zdarma, kávovar, balkon nebo terasa s částečným výhledem na moře. DRX: viz DRS, prostornější, po renovaci. Na vyžádání rodinné pokoje.

Popis lokality ubytování

PlážU hotelu jsou 3 pláže s bílým pískem.PolohaHotel se nachází na jižním pobřeží ostrova v blízkosti letiště.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.