Mayotte - ostrov šťastné želvy

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mayotte
Název ubytování Hotel Sakouli, Le Jardin Maoré
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 69 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Uvedené ceny platí pro závazné rezervace do 48 hod. od potvrzení ze strany CK, nejpozději však 30 dní před odletem.
Ubytování i letenky na vyžádání: změna termínů na základě průběžných změn v letovém řádu vyhrazena.

Lety Paříž - Mayotte operuje společnost Air Austral nejmodernějším Boeingem B787 Dreamliner, nonstop let cca 9,5 hod.

Alternativně můžeme nabídnout odlety z MNICHOVA (namísto Vídně) ve stejných termínech a za stejné ceny.

Odlety z Prahy na vyžádání: je nutné počítat s výrazně delší cestou (min. 2 přestupy) a také vyšší cenou.

Na vyžádání Vám můžeme připravit nabídku kombinace s Reunionem či safari v Keni.

NOVINKA:
Při uzavření cestovní smlouvy obdržíte informační brožuru mayottské turistické centrály (fr., angl.)!

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

Popis ubytováníHotel Sakouli - bungalov Standard
Le Jardin Maoré - bungalov Superior

Popis lokality ubytování

Popis lokality ubytováníBandréle (východní pobřeží) + N´gouja (jihozápadní pobřeží)

Program zájezdu

Den 01: Vienna - Paříž - Dzaoudzi

Odlet odpolední linkou Air France z mezinárodního letiště ve Vídni (alt. Mnichova) do Paříže na letiště C. de Gaulla. Přestup. Dálkový let Air Austral odlétá ve večerních hodinách.

Den 02: Dzaoudzi - Bandréle, Hotel:Sakouli Hotel (Bandréle)

V ranních hodinách přílet na Mayotte na mezinárodní letiště, které se nachází na menším ostrově zvaném Petite Terre. Po vstupní kontrole (stále jste na území EU!) a vyzvednutí zavazadel na vás bude čekat zástupce naší místní partnerské agentury. Naloží vás do auta a dojedete do přístaviště, odkud jezdí ferries na hlavní ostrov do místní metropole Mamoudzou. Jízda trajektem trvá cca 15 minut a moře v laguně bývá klidné. Ještě 30 až 40 minut jízdy jižním směrem po východním pobřeží a jste v prvním hotelu, kde se ubytujete. Zbytek dne patří relaxu.

Den 03: Bandréle, celodenní Lagoon tour, Hotel:Sakouli Hotel...

Na Mayotte se dá dělat ledascos, ale jestli tam musíte něco absolvovat, tak je to celodenní výlet člunem po laguně: na programu je právě dnes! *) Po snídani v hotelu vás vůz zaveze zpět do přístaviště v hlavním městě. Z Mamoudzou se zajíždí buď na jih do oblasti Národního mořského parku, nebo na sever. Máte téměř 100% jistotu, že v laguně narazíte na delfíny: je to nám známý velký druh. A téměř stejnou máte šanci naskákat za nimi do vody a chvíli s nimi plavat a šnorchlovat. Další pak uvidíte vně laguny, je to menší druh milující závody s člunem - při tom skáčou a dělají různé vylomeniny. Plavec je nezajímá, ten je pro ně moc pomalý. Obvykle je také šance potápět se za velkými mantami. Trocha ekologie Vás čeká při zajížďce do mangrovníkových hájů na pobřeží. No a bonbónkem je piknik na pláži některého z malých ostrůvků, koupání, potápění, a rošt plný kuřat a ryb. Skuteční gurmáni na mořský život pak jezdí od poloviny července do začátku října. V průběhu července totiž do laguny vplouvají velrybí mámy, aby tu - chráněny před predátory otevřeného oceánu - porodily mládě, a zůstaly tu s ním 1-2 měsíce než trochu povyroste. V té době je šance, že je v laguně potkáte, stejná jako u delfínů, včetně případné možnosti si s nimi zaplavat. Je však nutné vědět, že tyto termíny je nezbytné rezervovat s velkým několikaměsíčním předstihem - pak již nejsou ani letenky, ani ubytování, ani volný člun... Do hotelu se vrátíte navečer. Ad *) Nebude-li možné absolvovat tento výlet právě dnes (počasí, technické důvody apod.) rozhodně o něj nepřijdete - náhradní termín bude zařízen v následujících dnech během pobytu v Le Jardin Maoré.

Den 04: Bandréle - N´gouja, Hotel:Le Jardin Maore (N´Gouja,...

Po snídani si sbalíte své věci a auto vás odveze do druhého pobytového místa na jihozápadě - zátoky N´gouja. Ale pozor, nebude to pouhý přesun, který by trval jen pár desítek minut! Váš řidič na vás má čas do oběda a tak s vámi Mayotte trochu procestuje. Budete mít možnost vidět některou z primitivních palíren ylang-ylangového oleje (základ všech renomovaných parfémových značek), největší ostrovní baobab a další zajímavé lokality a panoramata. Krátce po poledni se ubytujete.

Den 05-08: N´gouja, Hotel:Le Jardin Maore (N´Gouja, Kani-Kéli)

Relax. Moře, pláž, želvy, lemuři... Můžete se potápět, vydat na trek, domluvit si zapůjčení vozu, nebo prostě lenošit.

Den 09: N´Gouja, Mamoudzou, Dzaoudzi - Paříž

Odpoledne na vás bude opět čekat vůz, který vás zaveze do Mamoudzou a dále pak na letiště. Odlet z Dzaoudzi do Paříže linkou Air Austral ve večerních hodinách.

Den 10: Paříž - Vienna

Do Paříže přiletíte v ranních hodinách, přestup na letišti C. de Gaulle. Do Vídně (Mnichova) přiletíte krátce po poledni.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.